Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar mindenki androidos...

Miért akar mindenki androidos okostelefont?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem ezt az android lázat... okostelefon... pár évvel ezelőtt nem volt ekkora felhajtás körülötte és ráadásul rettentő drágák is...! motorola defy, meg samsung galaxy mini, meg S és SII és a többi okostelefon, hogy az iphone-t már nem is emlegessem ami közel 100ezer Ft vagy még annál is több!!! Tényleg ennyi pénzes ember van ebben az országban,hogy játszva kifizetnek 50-60vagy annál több ezret egy telefonre??4 Hiszen az csak egy telefon!!:) Ja meg még egy-két csúcsomdell pl Zte blade meg HTC desire meg ilyenek......! Nem tudom, hogy a 14éves gyereknek a kezébe miért kell 50ezer Ft-s telefon amikor még gyerek és nem Ő keresi meg rá a pénzt! Mi a véleményetek erről? Engem zavar ez a jelenség! Nekem egy átlag érintős mobilom van, megvagyok vele elégedve+van egy laptopom azon intézem a többi ügyet, nem a mobilon! Amúgy Lg kp500-as mobilom van! :)De ez most mellékes... Vélemények az okostelefonokról??
2011. nov. 6. 11:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ezek gyönyörűek!!!!!!:) Istenem!:) Főleg a rózsaszín!!!!:) A többi olyan snassz... :/ Ugye az a rózsaszín az valamilyen HTC? Vagyis ez a márkája? De a telefonboltokba akkorse látok rózsaszínt a kínálatokban csak feketét meg fehért...:( pl telenornál meg t mobilnál.. :( :(
2011. nov. 6. 16:51
 22/24 anonim ***** válasza:
HTC Wildfire S. És szerintem rendelésre a normálisabb szolgáltatóknál minden színben van.
2011. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

csakhogy lássatok egy 14éves kommentet is.

Androidos Galaxy Ace-m van, rootoltam, CM7-es gingerbread fut rajta [kihasználom teljes mértékben, ugyanis ezeket főleg a flash player miatt csináltam vele, gyári rommal nem megy vele az armv6 cpu miatt], rengeteg alkalmazás van rá, van amikor a számítógépet is telefonnal vezérlem (TeamViewer), és ha már 60ezer volt akkor ne csak facebookra használjam már ;) pl a te KP500asodon nincs market ahonnan letölthetnél amit akarsz rá :D android egyik nagy előnye hogy nyított rendszer és úgy szabod testre ahogy akarod, nem mint az iOS-t :D egyébként meg ha már 14éves, ne általánosíts! ;)

2011. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én 12 éves vagyok.

Egy Sony Ericsson Xperia X8-am van ami hát mitnemondjak nem egy csúcstelefon, de jó.

Nem mondom hogy nem lenne jobb egy 100ezres HTC vagy ilyenek, de nekem megfelel az X8.

CyanogenMod 9-el flash-el nagyon jól megy.

Az okostelefonok azért is jók, mert írtad pl. hogy laptopon minden egyszerűbb.

Én nem hinném.

Az utcán is meg mindenhol cipelsz magaddal egy Laptop táskát és mikor valami eszedbe jut mindig előveszed bekapcsolod, majd ha végeztél elrakod és cipeled tovább?

Nem hinném.

Egy okostelefon is kábé ezt tudja csak ugye sokkal kisebb és hordozhatóbb.

Amőgy szerintem sem okos dolog a szülők pénzét 50-80 ezres telefonokra költeni.

Én például nyáron is szoktam menni haverokhoz melózni (ne gondoljatok valami komoly dologra :P), és azzal megkeresek mondjuk 1 hónap alatt 10ezret, ami 12 évesen elég jó péz. Zsebpénzt meg nem is kapok anyuméktól.

Az Android meg egy nagyon testreszabható rendszer, rengetek alkalmazást tudsz letölteni a Google Playról és még sokminden, például a folyamaos internetkapcsolat ha van mobilneted, vagy van a közelben 3G. vagy WiFi.

2012. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!