Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar mindenki androidos...

Miért akar mindenki androidos okostelefont?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem ezt az android lázat... okostelefon... pár évvel ezelőtt nem volt ekkora felhajtás körülötte és ráadásul rettentő drágák is...! motorola defy, meg samsung galaxy mini, meg S és SII és a többi okostelefon, hogy az iphone-t már nem is emlegessem ami közel 100ezer Ft vagy még annál is több!!! Tényleg ennyi pénzes ember van ebben az országban,hogy játszva kifizetnek 50-60vagy annál több ezret egy telefonre??4 Hiszen az csak egy telefon!!:) Ja meg még egy-két csúcsomdell pl Zte blade meg HTC desire meg ilyenek......! Nem tudom, hogy a 14éves gyereknek a kezébe miért kell 50ezer Ft-s telefon amikor még gyerek és nem Ő keresi meg rá a pénzt! Mi a véleményetek erről? Engem zavar ez a jelenség! Nekem egy átlag érintős mobilom van, megvagyok vele elégedve+van egy laptopom azon intézem a többi ügyet, nem a mobilon! Amúgy Lg kp500-as mobilom van! :)De ez most mellékes... Vélemények az okostelefonokról??
2011. nov. 6. 11:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ja és a mostani mobil árakkal sem vagyok megelégedve... Nem tuodm, de szerintem ebben az országban nagyon drágán adják a telefonokat... Több tízezer Ft!!!!!!!! Még egy alap telefon is.. persze itt ne a sima tescos és hasonló 5 meg 3ezres telefonokra gondolok mert olyat meg én nem vennék....
2011. nov. 6. 12:21
 12/24 anonim ***** válasza:
50 ezres telóval még nem lehet menőzni. Az oké, hogy vannak buta emberek, aki azért veszik meg a telót, mert jé mindenhol ezek mennek manapság. Viszont aki kihasználja az ilyen készülékek szolgáltatásait, azokat miért kéne besorolni a tizenévesek közé? A következő megnyilvánulásodat túlzásnak tartottam: mindenki aki menő, Andridja van. Nem, vannak a divattelós tizenévesek, vannak, akik értenek a mai modern cuccokhoz és élnek ezzel a lehetőséggel, kihasználják az extra dolgokat, és vannak olyanok, mint te, akik csak azért menőnek nyilvánítanak valakit, mert Androidos készülékje van. Ezzel leírod itt magad.
2011. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

savanyú a szőlő?

akinek van pénze, az megveszi akár a 100ezres okostelefont, és vagy használja, vagy nem. ő dolgozott meg érte, az ő dolga, hogy mire költi a pénzét.

ha a tini szülei olyan balgák, h megveszik az 50 ezres telefont a gyereknek, akkor már bocs, de magukra vessenek. egyébként ehhez sincs sok közünk szerintem.


eleinte én is idegenkedtem az érintős meg okostelefonoktól, de amióta megvettem a motorola defy-met, azóta azt mondom, hogy megérte, mert ki tudom használni a funkcióit, sok appot töltöttem le rá, akár játékot, akár bkv menetrendet, de mindegyik megérte, mert kényelmesebbé teszi az életemet.

nem volt drága, igaz részletre vettem, de tudtam mit vállalok be, ki tudom fizetni minden hónapban.


nem zavar a jelenség, a páromnak is okostelefonja van, megdolgozott érte, nem árt vele senkinek ha használja.


akkor most azt is fejtegethetnénk, hogy minek vesznek az emberek többmilliós autókat, hiszen a suzuki is elvisz mindenhova, minek nagyzolni?

egyébként ugyanennyire nem érdekel, hogy kinek milyen autója van, viszont ha balesetet okoz vele, vagy bunkó módon parkol, azzal sokkal több kárt okoz az embertársainak mint mondjuk egy menőző 14 éves az okostelefonjával. ezen nem akadtál még ki?

2011. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egy kicsit el vagy tévedve az árazással. Egy Galaxy mini 30ezer körüli áron van, az meg még nem egy eget rengető összeg. Egy Galaxy S vagy SII persze ennél jóval drágább. Akkor iphone közel 100 ezer forint.... ja használtan. Újonnan inkább a 200-hoz van közelebb, sőt talán több is annál. ZTE Blade meg mint csúcstelefon... hát ez is viccesen hangzik, ráadásul egy HTC Desire-vel együtt említve ami viszont már tényleg a csúcskategóriát képviselte. Lényegében ez az ami hibás az elméletedben.

Amúgy abban igazad van, hogy van akinek teljesen fölösleges az okostelefon. De mivel az okostelefonok már az olcsóbb kategóriákban is jelen vannak, ezért sokan vesznek okostelefont úgy hogy nem is tudják, hogy az ő telefonjuk okostelefon.

Viszont van akinek tényleg hasznos tud lenni egy ilyen készülék. Bármennyire is kényelmesebb egy laptopon végezni azokat a dolgokat amit egy okostelefonon is meg lehet csinálni, azért egy okostelefon mégiscsak kompaktabb eszköz.

2011. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem irígykedem azokra akiknek van okostelefonjuk! És nem tartom menőnek sem az androidot én általánosságban írtam le azt, hogy a közfelfogás szerint menő az akinek van.... Az én szememben nem.... Nem ítélem el a dolgot, ha valakinek van rá pénze,hát vegye meg! Nekem nincs, és nem is akarok, mert nem tudnám kihasználni... De akkkorse értem, hogy a nagyiknak miért kell okostelefon???
2011. nov. 6. 12:55
 16/24 anonim ***** válasza:
figy ez azért van mert ezek a cuccok egyre olcsóbbak pl egy pulse mini 23 ért van már jó oké a leggagyibb hardvert pakolják bele de netezni böngészni letölteni ezzel is lehet vagy csak játszani vele kicsit. Meg ugye itt van a kezemben a gps is(igomyway) és ezeket a drága programokat mind ingyen megtudom rá szerezni. Egyszerűen tarthatom a kapcsolatot facebook chaten a barátaimmal. Nem nagy dolgok ezek és biztosra veszem h te is képes lennél használni egy ilyen mobilt. Pl van egy program(viber) amivel neten lehet beszélni persze csak akinek android van és ugyanúgy fel van rakva ez a progi így töredék árból tudok telefonálni. Pl most egy buszon vagyok uton pestre és egy motorola defy ről irok.
2011. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, de akkor itt egy másik probléma... Miért nem gyártanak rózsaszín és lila és piros és egyéb színű okostelefonokat????? Aranyat se látok..... Pedig nagyon szép színek vannak amik egy nő/lány számára még vonzóbbá teszik azt a telefont!!! Én csak az Lg-k között láttam rózsaszínt meg a samsung s5230, de ezekről tudom,hogy nem okostelefonok csak érintősek és semmi egyéb extra... De viszont külsöleg nagyon szépek és csinosak!:) Nos ezzel mi a helyzet? Miért nem figyelnek oda a női vásárlókra??
2011. nov. 6. 16:36
 18/24 A kérdező kommentje:
Ja különben a kommenteimmel tartom életben a kérdést... :) =)Vagyis egyesek csak azért írnak, mert olvassák az újabb és újabb kommenteket!:) De ez jó!:)
2011. nov. 6. 16:38
 19/24 anonim ***** válasza:

"De akkkorse értem, hogy a nagyiknak miért kell okostelefon???"


Például mert még a nagyi is képes haladni a korral veled ellentétben?


"Miért nem gyártanak rózsaszín és lila és piros és egyéb színű okostelefonokat????? Aranyat se látok....."


Vannak rózsaszínű okostelefonok. Arany és lila, valamint piros is. Belinkelek neked párat:


Rózsaszín:

[link]


Mégegy rózsaszín:

[link]


Lila is van:

[link]


Sőt, ha kell aranyat, bornz és rézszínűt is linkelek.


Használni kell a googlet!

2011. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

És itt a piros közkívánatra. De ebből is van nem kettő!


[link]

2011. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!