Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar mindenki androidos...

Miért akar mindenki androidos okostelefont?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem ezt az android lázat... okostelefon... pár évvel ezelőtt nem volt ekkora felhajtás körülötte és ráadásul rettentő drágák is...! motorola defy, meg samsung galaxy mini, meg S és SII és a többi okostelefon, hogy az iphone-t már nem is emlegessem ami közel 100ezer Ft vagy még annál is több!!! Tényleg ennyi pénzes ember van ebben az országban,hogy játszva kifizetnek 50-60vagy annál több ezret egy telefonre??4 Hiszen az csak egy telefon!!:) Ja meg még egy-két csúcsomdell pl Zte blade meg HTC desire meg ilyenek......! Nem tudom, hogy a 14éves gyereknek a kezébe miért kell 50ezer Ft-s telefon amikor még gyerek és nem Ő keresi meg rá a pénzt! Mi a véleményetek erről? Engem zavar ez a jelenség! Nekem egy átlag érintős mobilom van, megvagyok vele elégedve+van egy laptopom azon intézem a többi ügyet, nem a mobilon! Amúgy Lg kp500-as mobilom van! :)De ez most mellékes... Vélemények az okostelefonokról??
2011. nov. 6. 11:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves kezébe fölösleges drága okostelót adni. Nekem Desire-öm van, nem mai, de komolyabb kategória, és igenis jó dolog az. A hatalmas kijelzővel könnyen megy a netezés, ha épp szükséges felugrani valamiért. Ott a navigáció, szintén jól jön és a hatalmas kijelző ismét előny. Ezentúl egy ilyen készülék all in one (minden egyben), a komolyabb telókban hétköznapi használatban már képes helyettesíti egy kompakt fényképezőgépet, valamint az mp3 lejátszómat is simán felülmúlja. Ha épp utaznék valahová, vagy az embernek kirándulni van keldve, nem kell száz kütyüt magával hurcolnia.

Mindeddig oké, viszont a legújabb többmagos processzorral szerelt mobilokat már én is kezdem nem érteni. Oké, versengésről van szó a gyártók között, de az 1GHz-es procinál ugysem használja ki a nagyobbat a felhasználó (főleg nem egy átlagfelhasználó), akkor miért fizessek plusz pénzt csak az ettől erősebb hardver miatt?

2011. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Írásodban leginkább a rendkívül gagyi lg telefonod miatt benned kialakult frusztráció jelenik meg.


Azért mert te beéred ez a készülék által nyújtott szolgáltatásnak nem nevezhető valamivel miért érje be mindenki azzal?

Nekem androidos készülékem van, de féláron vettem a T-Mobilnál 22000-ért. Samsung Galaxy 3-as. Ennyit megért, de talán eredeti árát is megérte volna akkor.

Nem bántam meg azóta sem, millióféle alkalmazás van nem tudok olyan funkciót mondani amire ne találnék 5 féle alkalmazást...

2011. nov. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az iPhone nem Android-os hanem iOS-es, de lényegébe mindegy. Engem is zavar amúgy, hogy mindenki telefont akar, akkor már laptop, azon legalább normális rendszer futhat. Sokan letojják a Linux-ot, miközben az Android-osok fele azt se tudja, hogy az Android is egy Linux alapokon futó rendszer. Én 16 évesen Nokia C1-01-et használok, aranyos, okos, olcsó, és még jobban ki is használom mint a legtöbb Android-os a saját telefonját.
2011. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek adtam zöld kezet!:) De akkoris érthetetlen, hogy sokan úgy használják az androidos mobiljukat, hogy jajjj nem tudom ezt hogy kell.... meg,nem értek hozzá csak telefonálok meg sms-ezek, de mégis kiadott érte 50ezret. mert menőzni akar a kollégák vagy iskolatársak vagy akár a csalákja előtt... Már nagymamák kezében is okostelefont látok!!! Ez azért mégiscsak túlzás! És a gyerekek sem elégednek meg kevesebbel mint pl egy samsung galaxy mini vagy egy htc vagy akármi más horrorr összegű telefon... Ez azért túlzár! Magyarországon élünk, nem Amerikában!!!
2011. nov. 6. 11:38
 5/24 A kérdező kommentje:
10éves gyerekek kezébe virít az érintős mobil, a 14évesek pedig sony ericson mini prot meg motorola defyt könyörögnek karácsonyra... És a gimnazisták még messzebbre mennek... Hová vezet így ez a világ....??
2011. nov. 6. 11:41
 6/24 anonim ***** válasza:

Igen ezt én sem értem! Vannak ismerőseim akik az okostelefonjukat csak SMS-ezésre meg telefonálásra használják!

Nah ezen kiakadok én is!

Nem is tudják kihasználni, azt se tudják mi az az android meg ilyenek!

Nah azoknak tök felesleges több tíz ezres telefon!

2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

jah és én ki tudnám használni, értek ezekhez de nem okostelefonom van mert nem tehetem meg hogy vegyek több tíz ezrest mobilt!

hát ez van ...

2011. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Többször is láttam itt olyan kérdéseket és kiírásokat valamint válaszokat, hogy tizenéves tinik (akiknek még nincs keresetük) fejtegették, hogy melyik androidos mobilt akarják kikönyörögni karácsonyra vagy szülinapra... Persze anyu és apu pénzéből!!!!!! Szörnyű..........
2011. nov. 6. 11:43
 9/24 anonim ***** válasza:

a divat mindig is divat marad...


anno 6110es nokia kellett mindenkinek,mert szinjatszos meg kigyos...aztan 628as ericsson,mert cserelheto az elolapja...


a tarsadalom 75%a nem a tudasa miatt veszi a telefonjat,hanem mert latja a reklamban/diszkoban/tarsasagban...ennyi...

2011. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szerintem Magyarországon maximum 30ezer Ft-s árkategóriában kéne árulni a mobilokat és akkor nem lenne ennyi telefonon bebukott ember... Mert olyat is lehet hallani,hogy elhozta ingyen a csúcsmobilt és utána nem tudta fizetni az előfizetést és legalább 1 milliós vagy százezres sárt csinált magának!!És miért? A hülye okostelefon mánia miatt!! Mert mindenkinek aki menő androidos van... Hát ennyit erről.. Mondom, be kéne szüntetni, mert amiről az ember nem tud, az nem fáj neki! Meglennének a tinik egy 10 vagy 20ezres készülékkel is:)
2011. nov. 6. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!