Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják annyian a ZTE...

Miért szidják annyian a ZTE Blade-et?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy lehet egy Samsung S5230-ashoz hasonlítani és azt hozni ki győztesnek. -.-

Az árkategóriájában egyeduralkodó, az X8-as sem tudja felvenni vele a lépést, annak ellenére, hogy egy kínai gyártóról beszélünk a ZTE esetében.


Ez meg a másik. Mégis miért lenne megbízhatatlanabb, mint a többi telefon csupán azért, mert kínai a márka???

Az iPhone 4-nek például antennaproblémái voltak és az nem egy 40 ezres készülék...


Akik szidják, azokat megkérném, hogy írják már le, melyik a jobb telefon a Blade-nél ebben a kategóriában!


Köszi...


2011. szept. 2. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem is mondanám, azt, hogy akik szidják, azoknak jobb van...max x8 vagy hasonló árkategória, csak mindenki olvassa h a sgs meg sgs2 milyen jó telefon, és akkor ahhoz hasonlítják, közbe nincs semmi gyakorlati tapasztalatuk...úgy gondolják, hogy ami okostelefon, az drága..XD mellesleg én nem szidom, de nem is vennék, én az értéket nézem.
2011. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem Bladem van megvagyok vele elégedve nagyon csak akad eléggé a menüje.és nembaj letöltöd az SPB SHELL 3D és akadásmentes lesz vagy a Launcher pro-t
2011. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!