Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szidják annyian Justin...

Miért szidják annyian Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdődne a köpködés megjegyzem hogy nem vagyok 14 éves tini p*csa. :D Különösebben nem is szeretem a zenéit, de nem értem mi baja velük az embereknek. Mikor valaki SP-t szidja azt mondják hogy irigy rá. Ez föl szokott cseszni, mert SP tényleg nem olyan tehetséges mint amilyen nagy dobra verik. Oké hogy Justin cdit is 10-15 éves lányok veszik többségbe, de attól még szerintem jó hangja van. Csak egy épkézláb okot hogy miért utálják JB-t?

Megjegyzem még egyszer nyomatékosan hogy nem vok Justin Bieber fan, pusztán csak érdekel a dolog.


2010. aug. 27. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én szarok rá, nem érdekel, persze lenézem, de ennyi, Magyarországon azt is nehezen lehet megtudni, hogy kicsoda...
2010. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy B*zi
2010. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig egy normális választ nem kaptam...
2010. aug. 27. 11:52
 4/12 anonim ***** válasza:

mert aki meghallja a hangját rögtön az ugrik be neki hogy ez egy csaj, midőn kiderül, hogy pasi és nem is 13 éves hanem 16 csak ennyi

meg még új gyerek

és az amcsik imádják sztem szval csak itt van gondjuk vele az embereknek

mert szerintem amerikába több rajongója van mint miley cyrusnak vagy hasonlóinak

és gondolom azért se bírják, mert olyan nagyképűnek tűnik ugye minden klippében mást lánnyal van stb.... meg a klippekben játsza a fejét mintha övé lenne a világ mikor ez nincs így

tudod valaki felkarolta és így lett híres és aztán mondhatjátok hogy a youtubeon lett az, ami nyilván igaz egyrészt, másrészt a youtube-os feltöltésein Esme Denterrel is énekel, szóval már azelőtt se volt Juli néni rokona a szomszéd kertből

ez csak egy álca hogy a youtubeon lett híres szerintem tele van ilyen felmenőkkel mert különben hogy énekelhetne Usherrel és a társaival

a megasztrá győzteseinek sincs annyi táncosa, mint neki egy klippbe

és az csak egy klipp mindig másokkal van....


ez hosszú lettXD

2010. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

és kitudja a magyarok se 100-asok

sokat ismerek amúgy aki szereti

de majd csak most kezdik majd megszeretni

kisfiús pofija van a tinik imádják sztem...

2010. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Kis srác még. viszont elfogadnám öcsémnek. SP-vel sincs bajom bár a zenéjüket nem szeretem. de a megjelenésük az nem rossz.
2010. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kaptál? Tutmirleid, menj, hallgass inkább dzsásztin bíbört meg espét.


első

2010. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Who the fuck is Ellis... izé ez a Biber?

Ez is valami pop-hullócsillag, akire 1-2 év múlva már nem igazás emlékszünk?

2010. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
én szeretem a Jonas Brothers-t
2010. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hannibalking ***** válasza:
100%

mint zenész, a véleményem:

azért utálják, mert csak egy újabb tehetségtelen médiábapumpált rakás sz.a.r. hogy miért? részletezem:

1. tehetsége nincsen. nincsen, hiszen a tehetségek nem használnak minden számban auto-tune-t, a tehetségek rendelkeznek zenei múlttal (okés van róla videó youtube-on hogy dobol, de a 100 videóból 99,5-ben ugyanazt az unalmas és legeslegegyszerűbb ritmust dobolja ugyanabban az ütemben, semmi extrával, ami tudást igényelne. anno én egy ahhoz hasonló ritmust 15 perc alatt tanítottam meg egy olyasvalakinek, aki akkor először ült dobszerkó mögött. tudom miről beszélek, dobos vagyok), ő nem bír különösebb zenei múlttal.

2. miért hiszik azt, hogy van tehetsége? mert egy olyan média és menedzsment gépezet áll a háta mögött, ami képes rengeteg pénzt beleölni egy sz.a.r projektbe (igen projekt, mert zenésznek és énekesnek nem titulálható a kölyök). miből? érdekből. miért? mert nagyon jól tudják, hogy csak egy ilyen nyálasképű taknyot kell összeszedni, akinek kicsit feltuningolják a hangját a stúdióban, és már viszi a sok eszetlen tiniliba, mint a cukrot, a pénz meg csak ömlik befele. a menedzsmentgépezet örül, mint majom a faarkának, mert a f0...sba beleölt többmillió pénz, a zenéhez nem értő fiataloknak hála gyorsan megtérül, és még bevételt is hoz, nem keveset.

3. rózsaszín köd oszlatás következik: az egész világon, ha a popszakmát nézzük, de akár vehetjük egészében a zenei világot is, már rég nem a zenéről szól, hanem csakis a pénzről. olyanok keresnek többmilliókat, olyanok tesznek szert hírnévre, akik nemhogy nem érdemlik meg, de helyből el kéne tiltani bármi olyantól, aminek köze van az IGAZI zenéhez. nézz körbe, de elég itt Mo.-n körülnézni: az igazi tehetségek az undergroundban mind csak álmodoznak egy egyszerű, akárcsak egy albumra szóló lemezszerződésről. míg az olyan tehetségtelen nullák után, mint ez a gyerek is, ezrével hajigálják a lemezszerződéseket. itt a magyar példa sp és fluor. amíg underground voltak k.ur.vajó anyagokat tettek le az asztalra, sp-t beszívta a média-sza.rmenedzsment gépezet, és csináltak belőle egy díszbu..zit, akit már régesrég utál az a közönség, aki régen rajongott érte. miért? mert a pénzért és a hírnévért feladta önmagát, és a saját stílusát. ugyanez fluornál. beállt a sorba sp mögé, és a díszk.ö.cs.ö.g koloncává tette magát. miért? pénz, és hírnév.

felmerül a kérdés: akkor hogyan törsz ki az undergroundból? úgy ahogy bekerültél: önerőből. önmagadtól, úgy, hogy önmagad maradsz. a zene nem a rajongókról szól, hanem a zenészről. a zenészről, aki élvezi, és szereti, amit csinál. most meg lehetne kérdezni (tételezzük fel, azzal a kitétellel, hogyha nem őszinte, akkor helyből eltörik a gerince) justinkát, hogy szereti-e amit csinál? szereti-e a mások által megírt sz*rt és buta szöveget elnyávogni, elugrabugrálni rá többezer vinnyogó tiniliba előtt? szereti-e azt a valamit, amit ő csinál? előre szólok a válasz NEM lenne. mondhatna igent, de az mire szól: a hírnév és a pénz. nem a zenéért. míg megkérdezed a Metallicát pl? ők élvezik és szeretik amit csinálnak. lesz.a.rják, hogy a rajongóknak nem tetszik az x új albumon az y szám, mert ők élvezték, amikor írták, élvezik a próbateremben játszani és élvezik élőben többezer igazi rajongónak előadni. röviden ennyi. :D úgysem olvassa el sztem senki. :D

2010. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!