Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szidják annyian Justin...

Miért szidják annyian Justin Biebert?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdődne a köpködés megjegyzem hogy nem vagyok 14 éves tini p*csa. :D Különösebben nem is szeretem a zenéit, de nem értem mi baja velük az embereknek. Mikor valaki SP-t szidja azt mondják hogy irigy rá. Ez föl szokott cseszni, mert SP tényleg nem olyan tehetséges mint amilyen nagy dobra verik. Oké hogy Justin cdit is 10-15 éves lányok veszik többségbe, de attól még szerintem jó hangja van. Csak egy épkézláb okot hogy miért utálják JB-t?

Megjegyzem még egyszer nyomatékosan hogy nem vok Justin Bieber fan, pusztán csak érdekel a dolog.


2010. aug. 27. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért utálják, mert hamis. Nem gondolnám, hogy önmagát adja az a 16 éves srác, aki 10-15 éves lányoknak énekel, és nekik akar imponálni az imagével. Hol az egyéniség? Hallottam több számát, láttam klipjeit, de mind ugyanolyan volt, ugyanarról szólt, ugyanazzal az arccal meg minden... Elég unalmas, szerintem. De feltételezem, jól kaszál abból, hogy olyan dalt csinál, amilyet hallani akarnak tőle.

Dobos kolléga, elolvastam az írásodat!:D Igazad lehet a tehetségtelenségben, de akkor miért vállal egyszálgitáros énekes koncertet? Vagy elég, ha ő elhiszi magáról, hogy virtuóz?

2010. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Helyes pofi, jól feljavított hang = Tinibálvány

Tiezenegynéhány évvel ezelőtt ennek az ellenkezője állt fent.

Justinnak könnyű a dolga, lépésről-lépésre mindent megterveznek helyette, neki csak élni kell a lehetőségekkel, és néhány jó póz meg koncert fejében márjönnek a milliók a zsebébe, a sok eszetlen szülő pénztárcájából, aki ezt a túlzott rajongást nem ellenzi a gyerekének. Többekközött így születnek az elkényeztetett, kényes, pénzéhes gyerekek. Így nem csoda, hogy neveletlenné válnak, és fix, hogy jó ember nem lesz belőlük. És így természetesen gazdagítják ezeket az amatőr ún. tinisztárokat. Az egész hamis és KAMU. Mára minden csak apénz körül forog, így - tisztelet a kivételnek - a zenészi karrier is. Tehetség 0, az egész csak marketingfogás, mert a lemezek, koncertek mellett már bevetik hogy pl: Justinnomyatos póló, Justinos csésze, Justinos iskolakellékek. Így mégtöbbet kaszálnak.

Akik utálják, mindössze azért, mert átlátnak a rózsaszín köd mögé, ahol mindez létrejött. És teljesen joggal nevezik tehetségtelennek. De nem csak Justin Biebert, sok hozzá hasonló is ugyanígy van ezzel. Tömören ennyi a válasz a kérdésedre!

2010. nov. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!