Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok okostelefonokat,...

Ajánlanátok okostelefonokat, amiket egy pár hétig tudnék használni, és valóban olcsóak? (lentebb a szitu, hogy értsétek)

Figyelt kérdés

Az előző kérdésemre kaptam már korrekt ajánlatot, konkrét típust is írtatok, de basszus arra nincs már időm hetek óta, hogy kinézzem egy jó webshopból és válasszak hozzá egy nekem tetsző tokot. (most is munka mellől írok stikában)


A 3 éve előfizetés mellé kapott telefonom csontra fagyásaiból és egyébb hajtépő/idegtépő dolgaiból - "köszi" szoftveresen tervezett elavulás 😑 - viszont annyira-de-annyira elegem van, hogy holnap, HA 17:30 előtt be tudok futni, az útbaeső okosmobil bizományiba bemegyek és veszek egy másikat.

Előre gőzöm sincs, mi lesz náluk akkor és mi nem, sajnálom; ezért kérem, hogy ami típust/modellt tudtok ajánlani, azt írjatok.


Amit napi szinten használok/használnék, az egy FB Messenger kliens, G-Mail kliens, Google térkép, alacsony felbontású fotózás, és egy Chrome, nagyon maximum 10 megnyitott weblappal. Ami előjöhet abban a pár hétben, az ez.



okt. 20. 13:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Akkor én meg azt nem értem, hogy ezek az óriásmultikhoz köthető webes cuccok miért a telefonomra horgonyozták le az autentikációt, mindössze azért, mert itt is beloginoltam rájuk. 😑

(egyedül talán az Erste George üdvöskéjénél értem, ott praktikusan nem volt választásom)

tegnapelőtt 16:33
 12/13 anonim ***** válasza:

"ezek az óriásmultikhoz köthető webes cuccok miért a telefonomra horgonyozták le az autentikációt, mindössze azért, mert itt is beloginoltam rájuk"


Nem horgonyozzák a telefonhoz, telefon váltás esetén természetesen át tudod állítani.

tegnapelőtt 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Nem horgonyozzák a telefonhoz, telefon váltás esetén természetesen át tudod állítani."


Ez a nagy kérdés most, hogy hogyan.

Mindegy, ahhoz már inkább kiírok majd egy másik kérdést. (ha lejárt a 45 perces várakoztatás)

tegnapelőtt 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!