Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Kínában gyártott utánzat...

A Kínában gyártott utánzat okostelefonok valóban ugyanúgy működnek mint pl. a samsung, nokia. Sstb. mobilok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 13:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
1hétig kb xd
2012. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

NEM.Mert az nem is okostelefon.Kb. annyi tudással rendelkezik, mint egy Samsung S5230-as.


Itt is van pl. egy iPhone Klón:


[link]


Ha jól érted az angolt, akkor ezt is ajánlom:


http://www.youtube.com/watch?v=TUT39op2Pp8

2012. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak a kinézet hasonló (néha az sem), gagyi kínai oprendszer van rajta, hulladék hardver, stb.
2012. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de továbbra is várom őket ;)
2012. júl. 30. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:

100% hogy nem úgy működik. Haveromat verték át pl agy nokia E71. A rendsszer hasonló. De nincs benne wifi, nem működik a bluetoth, alkatel akku van benne. :D Már a bekapcsolásnál se a nokia híres kézfogása van. Hanem egy fekete kacsa hápog! XDXD


Szóval inkább áldozzál rá. :)

2012. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van egy kb. 4 éves mp5-öm,ami kínai hasonmás,és ugyanúgy működik mint egy rendes mp5,van rajta zene,videó,játék,hangfelvevő stb. Most romlott el de csak az érintő képernyője,mert van rajta egy nagy karcolás.Most is kínai telefont készülök vásárolni,mert nincs rossz tapasztalatom az mp5.tel sem.
2012. aug. 3. 15:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Na de várjál. :) Most megzavarodtam. :D


Elolvasván a kérdésedet, és a válaszokat. Nem tudom, hogy te a hamisított készülékekre, eszközökre gondolsz? Vagy azokra amiket Kínában gyártottak, de viszont a gyártó licence és technológiája alapján. Az egy dolog, hogy kínai. De nem mindegy, hogy milyen licenc alapján, és milyen technológiát alkalmaznak a gyártás során.

Mert ha egy ilyen zuggyárból való, ami valahol az őserdőben van a jangce mellett. :) Akkor én nem nagyon vásárolnék olyan terméket. Az meg, hogy berepedt a kijelzője. Az egy dolog. Az is lehet, hogy lehet hozzá kapni alkatrészt, és ha tökéletesen lemásolták. Akkor jó bele az eredeti alkatrész. Az ilyen tiki-nyiki zuggyáraknak, viszont nem szokása az, hogy a gyártó licence alapján gyártson le termékeket. Azért, mert akkor jogot sért. És ez miatt, csinál egy utánzatot, ami olyan mint az eredeti, de valami funkció, vagy program, viszont vagy nem működök, vagy rosszul működik.


Én biztos nem vennék semmilyen terméket, ami másolat, főleg ha tudom is róla azt, hogy az egy koppintás. Ami nem is a gyártó alapján előírt anyagokból és licencel készült.


Inkább rakjál rá félre pénzt. Én is így szokta. Másolatot biztos nem vennék.


De ha neked nincsenek negatív tapasztalataid. Akkor te tudod.

2012. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mondjuk a kínai másolatok mint pl a HIphone tipikus példa a gagyi 2 hétig működő kínai telefonra, de kb ugyanennyiért már vehetsz egy Htc vagy egy Zte telefont ami szintén kínai, de mérföldekkel jobb
2012. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A galaxy mini 2-ről mi a véleményetek?
2012. aug. 11. 12:32
 10/12 harcos15 válasza:
a kinai telok olyanok mint a nyeros pufuletek,de van 1-2 ojan ami meg jo is: zte(blade)
2012. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!