Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok okostelefonokat,...

Ajánlanátok okostelefonokat, amiket egy pár hétig tudnék használni, és valóban olcsóak? (lentebb a szitu, hogy értsétek)

Figyelt kérdés

Az előző kérdésemre kaptam már korrekt ajánlatot, konkrét típust is írtatok, de basszus arra nincs már időm hetek óta, hogy kinézzem egy jó webshopból és válasszak hozzá egy nekem tetsző tokot. (most is munka mellől írok stikában)


A 3 éve előfizetés mellé kapott telefonom csontra fagyásaiból és egyébb hajtépő/idegtépő dolgaiból - "köszi" szoftveresen tervezett elavulás 😑 - viszont annyira-de-annyira elegem van, hogy holnap, HA 17:30 előtt be tudok futni, az útbaeső okosmobil bizományiba bemegyek és veszek egy másikat.

Előre gőzöm sincs, mi lesz náluk akkor és mi nem, sajnálom; ezért kérem, hogy ami típust/modellt tudtok ajánlani, azt írjatok.


Amit napi szinten használok/használnék, az egy FB Messenger kliens, G-Mail kliens, Google térkép, alacsony felbontású fotózás, és egy Chrome, nagyon maximum 10 megnyitott weblappal. Ami előjöhet abban a pár hétben, az ez.



okt. 20. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért nem egy normalis újat veszel, amit pár évig tudnál használni....
okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nincs értelme ilyen rövid időre mobilt venni, inkább vegyél egy újat.

Indítsd néha újra a mobilt, mondjuk hetente, akkor kevesebb lesz a fagyás.

Tokból rengeteg van az Aliexpressen, szinte minden mobilhoz.

okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én esküszöm, nem értem mi van. Most hasra csapásra vennél valami olcsó, szakadt, használt mobilt, hogy cseberből vederbe kerülj? Mondok én neked webshoppal együtt olcsó új telefont is, ami használható lesz 3 évig, ha ezt akarod. Mi az árkategória?

A Samsung sorozatban az A35 lenne valószínűleg a jó, ha ez túl drága, akkor A25, ha az is, akkor A15. Ennél lejjebb Samsungban nem érdemes menni.

Ha nem Samsung, akkor még okostelefonok az olcsó szegmensből: Redmi Note 13 Pro, ha túl drága, akkor sima 13.

Motorolák közül ami olcsó és oké az a G54 Power vagy ott van a Poco M6 Pro.


Webshop: árukeresőbe beírod a telefon nevét és vagy azt mondod, hogy neked tök mindegy a garancia és megveszed a létező legolcsóbb webshopból, vagy olyan helyről veszel, ami azért a megbízhatóbb helyek közé tartozik: Aqua, Media Markt, Euronics, iPon, Azla.

Tok: majdhogynem totál tök mindegy. Egy 60 ezer forintos telefonra nem érdemes "hiper-szuper" 10 ezer forintos tokot venni. Vedd azt, amelyik ránézésre tetszik. Vagy használd tok nélkül, aztán ha lesz időd, akkor veszel rá. Ha nem ütöd-vágod, akkor tök mindegy, hogy van-e rajta, 3 évvel ezelőttig nekem sem volt egyik telefonomon sem, ma mostanin is csak azért van, mert 300+ ezer volt.

okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 : Köszönöm!


Tokot egyébként nem a védelem miatt akarok venni. Bár fogtam már olyan, fém hatású tükörfényes hátlapú telefont, ami aztán össze-vissza csúszkált, a kezemben is meg ahova letettem, ott is.

Tokra a kártyatartó/jegzettartó zsebek miatt tartanék igényt. Használtam is egyet a régebbi, ez előtti telefonomnál. (azt sajnos két egymás utáni éjszakázást követően, a harmadik délután/este fenthagytam a buszon, természetesen olyan találta meg aki nem adta le)

Meg esetleg a design miatt, igen, bevallom, ha már egy nagyobb kiadás lenne, nézzen is ki jól, VAGYIS legalábbis úgy, ahogy nekem tetszik. Ha lehet.

okt. 20. 17:26
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha most hirtelen vennék egyet ideiglenesen, akkor mindegy a márka.

Ha a következő 3 évre, akkor szerintem csak Redmi-t tudok választani, másképpen nem tudom átvinni az adataimat és az ilyen-olyan hitelesítéseket (Google, Erste George, stb.)

okt. 20. 17:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legolcsóbb, de használható szerintem a Samsung Galaxy A05s, főleg mivel Snapdragon processzoros, de még csak kicsivel drágábban a sima 4G-s Xiaomi Redmi Note 13 is egész korrekt telefon.
okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

" másképpen nem tudom átvinni az adataimat és az ilyen-olyan hitelesítéseket (Google, Erste George, stb.)"


Már miért ne tudnád átvinni? Nem tudod a saját jelszavaidat? Az eléggé g..ci nagy probléma ám.

tegnapelőtt 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Nem tudod a saját jelszavaidat?"


De, tudom; Wazze, olyat Te még nem láttál, hogy a Google, Facebook, anyámkínja, bárhol máshol próbálsz belépni, azzal csesztet, hogy addig nem enged be, amíg a telefonodról nem engedélyezed a dolgot?!

Na. Akkor... talán végre érted, hogy miről beszélek.

tegnapelőtt 04:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2fa-nak semmi köze a telefonod típusához.
tegnapelőtt 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Na. Akkor... talán végre érted, hogy miről beszélek."


Nem, nem értem. Ennek a világon semmi, de semmi köze sincs a telefonod márkájához. Ráadásul az esetek többségében nem is telefonos appon keresztül megy a jóváhagyás defaultból sem.

tegnapelőtt 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!