Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszámhoz rendelik az...

Telefonszámhoz rendelik az eszközvásárlást?

Figyelt kérdés

Apum nevèn futott a családban használt összes telefonszám (7 db), ès közösen úgy döntöttünk, hogy mindenki fizesse a magáèt, így kilèptünk belőle ès mindenki vitte a maga számát. Igenám, de az ügyintèző hölgy arról nem szólt, hogy a hozzám tartozó telefonszámra van megvásárolva egy kèszülèk, ami nem is az enyèm (apu a tesóm gyerekènek, avagy az unokájának vette).


Sajnos karbantartás van a szolgáltatónál, tegnap kötöttük meg a szerződèst, este tudtam nyugodtan átnèzni, így mèg oda sem tudok csörögni, hogy ezzel mit lehet kezdeni.


Járt már így valaki, hogy át tudta rakatni ahhoz a telefonszámhoz a fizetèst, akihez tènylegesen tartozik? Ez így gáz, mert a tesóm gyerekeivel nem tartjuk a kapcsolatot, èn meg nem vagyok hajlandó több mint 250 ezret kifizetni neki egy telefonra (nemrèg vette apum).


Tesómnak már jeleztem tegnap, de mèg nem reagált az üzimre.


Aggódok, hogy nem megoldható a dolog, ès rajtam marad a fizetnivaló úgy, hogy mèg fizikálisan nálam sincs a telefon, amit fizettetnek velem.



tegnapelőtt 09:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Eddig apádat b..ták át a családtagjaid, most meg téged... szép kis kompánia lehettek :D Az a fizetés már rajtad maradt mint szamáron a fül.

Annyit tudsz csinálni, hogy megmondod tesódnak hogy ha nem fizeti, akkor bejelented a rendőrségen hogy ellopták a telefont. Így tiltani fogják és ő sem fogja tudni használni.

Kifizetni attól még ki kell... Eszedbe ne jusson nem fizetni, mert rád küldik a végrehajtókat és az nagyon drága lesz!

tegnapelőtt 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Meglátjuk, a tesóm ma azt sem tudta miről beszèlek ezzel a telefonnal kapcsolatban (vagy csak nem akar tudni róla). Nem tartjuk a kapcsolatot, emiatt is döntöttünk úgy (ebben egyetèrtès volt), hogy mindenki fizesse a magáèt. Csak egy kicsikèt elcsúszott a dolog, remèlem nem hagynak szarban...
tegnapelőtt 22:46
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!