Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire elég 6 GB RAM egy átlagos...

Mire elég 6 GB RAM egy átlagos okostelefonba?

Figyelt kérdés

Ezt néztem: [link]


Átlag felhasználásra kell, netezés, Google Maps használata, YouTube, stb


ma 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen jó, 4 is elég, ha nem nyitsz meg pár tabnál többet. Játékhoz lehet jó a minél több.
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Arra amire neked kell, bőven elég lesz addig, ameddig a telefon bírja.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

8 giga alá ne menj. Lóf..szt elég a 4 giga. Van itthon olyan telefon, szenvedés hasznalni. A 6 giga sem fog már évekig kiszolgálni. A Youtube és Google Maps is kéri legalább a 6-ot az élvezetes használathoz.


Mint mondtam, van itthon teló 4, 6, 8, illetve 12 giga rammal is.

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is legyen minimum 6 giga a ram. Ha nem 1-2 évre veszed
ma 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Én megpróbálok a KÉRDÉSRE válaszolni: Amire kérdezted, arra bőven elég a 6 giga.
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

"8 giga alá ne menj. Lóf..szt elég a 4 giga. Van itthon olyan telefon, szenvedés hasznalni. A 6 giga sem fog már évekig kiszolgálni. A Youtube és Google Maps is kéri legalább a 6-ot az élvezetes használathoz."


Jaj, csak egyszer válaszolna olyan, aki ért is hozzá. :) Nem a 4 giga a baj az általad szenvedősnek titulált telefonnal sem, hanem az, hogy csak a g..ci olcsó telefonokba tesznek ennyit. Ott az ótvar processzor miatt rossz használni a telefont, rakhatnál te abba 64 giga RAM-ot, akkor is az lenne.

Már bocsánat, de milyen mobilos netezéshez meg Youtube nézegetéshez kell bármilyen telefonba 12 giga memória? :) A 6 erre bőven elég lesz. Ad absurdum, a 4 is elég lenne szűkösen a normális használathoz, csak mint említettem ilyenkor általában a processzor a szűk keresztmetszet, mert hitványat tesznek bele, onnan meg minden meg van lőve.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!