Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a nothing phone 2 2024...

Anonymuska kérdése:

Megéri a nothing phone 2 2024 ben?

Figyelt kérdés
Hétköznapi használatra lenne hogy azért tudják rajta kockulni stb. Ár érték arányban vajon megéri azt a pénzt amit elkérnek érte?
tegnap 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell neked és mennyiért jutsz hozzá.

Pixel 8 Pro pl. nem sokkal drágább, bőven elérhető kategória és az egy határozottan jobb telefon.

Idei telefonok közül meg megkapod a Xiaomi 14-t is hasonló áron, olcsóbban meg azért a Xiaomi 13T is jó ajánlat.

Szóval én nem azt venném.

tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyertértek az elsővel.


Nem tudom milyen extrát nyújt a NP, de hardveresen nagyon nincs toppon. Ahogy néztem itthon nem szerezhető be, oldalukon 192k a belépő modell ára. Ennyiért 'sokkal' jobb hardveres mobilt veszel, főleg ha játékra is kell.

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy újonann már nem kapható (legalábbis a jobb helyeken sajnos már nem), de hardveresen abszolút a legjobbak között van, szoftveresen pedig ha frissítést nem is feltétlenül, de támogatást még évekig kapni fog! Kérdés, hogy mennyibe kerül, ár-érték arányban nem mindegy.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!