Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung telefont...

Milyen Samsung telefont vegyek (2024)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos elromlott hirtelen a 8 éves Samsungom.

Ebből sejthető, hogy nagy igényeim nincsenek mert ezzel is el voltam.

Az a fontos számomra hogy megbízhatóan működjön még egy darabig, ne merüljön hamar stb.

Nem szoktam játszani, semmi ilyen extra appot nem használok csak netbank stb. A kamera része sem érdekel olyan szempontból, hogy az előzőnél csak jobb lesz az biztos.

Persze örülnék ha nem gagyi anyagokból lenne összerakva, de kb. ez is mindegy nekem mert tokban lesz, sd bővítésnek is örülnék.

Egyáltalán nem szeretnék sok pénzt költeni rá, hirtelen kiadás ez nekem.

Galaxy A54-et néztem ki, de aki jobban ért hozzá még bedobhatna pár ötletet, köszönöm.



júl. 25. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Az A54 nagyon jó telefon, ámbár manapság gyakorlatilag semmivel sem olcsóbb mint az A55, ami az utódmodell, ráadásul az A54-et már nem is gyártják.

Ha egy kicsit spórolni akarsz, akkor az A35 is hasonlóan jó telefon, mint az A55. Szerintem egyikkel sem fogsz rosszul járni. Menj el egy Media Marktba vagy Euronicsbe (vagy hasonló műszaki áruházba, ahol ki vannak állítva a telefonok), aztán nyomkodd meg kicsit őket, hogy melyik tetszik méretre és kialakításra, bár nagyjából tök ugyanaz a kettő.

júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy használtan szeretnék venni Hardveraprón vagy ilyesmi.
júl. 25. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Samsung S25 Ultra
júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már meg is vettem az A54-et. Óriási csak ennyi a bajom vele. Konkrétan kezd fájni a hüvelykujjam... Ez az S25 még nagyobb :O
júl. 26. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Az S25 nem létezik, S24-nál tart a számozás és az alap S24 sokkal kisebb (és drágább) telefon mint az A54. Az S24 Ultra valóban még nagyobb.

Egyébként sajnos ez a baja a mai mobil piacnak, hogy alig van picike és könnyű telefon, ami meg van, az mind a 400 ezer forintos kategóriában...


De egyébként jól döntöttél, az A54 egy jó készülék, csak hát a mai sztenderdeknek megfelelő mérete és súlya van...

júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Nekem anyagilag ez még pont belefért, 84-be került. Ez a nagy telefon méret probléma tényleg szörnyű! direkt csinálják?

Arra gondoltam veszek majd ilyen tartó gyűrűt a hátára, hátha azzal kényelmesebb lesz, nincs jobb ötletem.

júl. 26. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez a nagy telefon méret probléma tényleg szörnyű! direkt csinálják?"


Hát az a helyzet, hogy valószínűleg az emberek többségének a nagyobb telefon jobban tetszik. Meg hát általában olcsóbban megoldható, hogy egy nagyobb telefonba beleférjen az a hardver, ami X tudásra képes, mint egy kicsibe.

júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

"Az S25 nem létezik"


Ahhoz képest látványosan jól néz ki.

A gyűjtés már elkezdődőt, még egy pár Pet palack ...



[link]

aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest látványosan jól néz ki."


És belinkelt egy kamu látványtervet...

Igen, mint fejlesztés valószínűleg folyamatban van már egy ideje, de mint megvásárolható készülék nem létezik. :)

aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!