Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények és kérdések a 2024...

Vélemények és kérdések a 2024 wwdc?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok az ios 18 ról és az aplle intelligenceről? És am én lefrissítettem de még az ai nincs benne az mikor fog jönni? És lesz más nyelveken mint angol? És melyik országokba lesz elérhető? Ezeket nemtudtam kivenni a liveból még kezdő angolos vagyok. De am még mindig nagyon sok ujdonság nem elérhető a developer bétában

jún. 10. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem összességében nem lett egy rossz frissítés, sokmindent behoztak, amit régóta szeretnének a felhasználók.

Az AI része is szerintem érdekes lett, de az igazi akkor lenne, ha alapból megkapná mindenki a legjobb ChatGPT verziót, de így elö kell rá fizetni, ha a legjobbat akarod. Bár gondolom az ingyenes verzió is elég okos lesz.

Az Apple azt mondta, hogy nyáron csak angol nyelven lesz elérhetö az új AI, arról, hogy utána mi lesz még nem nyilatkoztak, de szerintem szeptemberben az iPhone 16 széria megjelenésével lesz magyar siri.

A Beta telepítése pedig nem javasolt, föleg nem ilyen korán, mert nem végleges iOS verzió, és az Apple nem vállal felelösséget, ha valami kárt okoz a telefonban/az adataidban.

jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Am nekem is tetszett elég sok olyan dolog jött be amit akartunk. És akkor az apple intelligenci nyáron jön be csak mert én azt nem hallotam
jún. 10. 23:14
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az AI nem izgat, de az egy jó lépés a helyes irányba, hogy oda lehet rakni az ikonokat, ahova szeretnéd. Ki tudja, talán 2040-re már azt is megoldják, hogy lehessen Bluetoothon fájlt küldeni Androidra.
jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Ki tudja, talán 2040-re már azt is megoldják, hogy lehessen Bluetoothon fájlt küldeni Androidra."


Meg az a sebesség is nagyon megéri. Múltkor ajánlotta valaki, kipróbáltam, működik, teljes Wifi-sebességgel:

[link]

[link]

jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem sértésnek meg semmi de nem értem, amikor apróságokon felakadnak az emberek de az hogy az apple most jelentette be a világon a jelenleg legokosabb interfacet és ait még hozzá ingyen az bezzeg elmegy a fülük mellet. Oké hogy megkell hozzá venni egy kezdőárban 1200€ telefont vagy ipadet de annyi dolgot kapsz mellé hogy annak az egy tizede nincs benne az androidba és az emberek életét mérföldekkel megkönnyíti, de ezt valahogy egy apple utáló se említi. Nekem személy szerint semmi bajom nincs az androiddal de jobban szeretem az applet, és nemfogok online gyűlölködő kommenteket írni. És különben is az az ár amit az apple elkér lehet hogy kicsit sok de olyan terméket kapsz mi bőven megéri az árát ha őgy döntesz hogy megveszed.
jún. 11. 22:26
 6/12 A kérdező kommentje:
UI:ott az airdrop ami kb 10x gyorsabb minta az androidon a sima bluetooth
jún. 11. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:

"annyi dolgot kapsz mellé hogy annak az egy tizede nincs benne az androidba"

Sorold fel, kérlek, mi az, ami nincs benne az "androidba" :)

jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugye tudod hogy ezzel csak engem igazolsz? Leirtam neked hogy en mit gondolok erre te kiragadsz egy mondatott az egészből és ellenem fordítod.Pont ezt írtam le a szövegben de te az egész mellet elsiklottál csak ez az egy mondat ragadt meg. Az apple egy egész ökoszisztémát kínál, olyat ami az androidnak nincs és nem is lesz a közeljövőben. Az androidba is vannak nagyon jó dolgok ezt nem vitatom. De VÉLEMÉNYEM szerint még elég messze van az aplletől. És a kérdésedre válaszolva az operációs rendszertől kezdve a más eszközökkel való kommunikálásig és a biztonságig szerintem az apple nyújtja a legjobb felhasználói élményt.
jún. 12. 00:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, az android fanok csak azért remegnek itt, mert irigyek és nincs pénzük iPhone-ra. 🤣
jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat van benne valami
jún. 12. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!