Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények és kérdések a 2024...

Vélemények és kérdések a 2024 wwdc?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok az ios 18 ról és az aplle intelligenceről? És am én lefrissítettem de még az ai nincs benne az mikor fog jönni? És lesz más nyelveken mint angol? És melyik országokba lesz elérhető? Ezeket nemtudtam kivenni a liveból még kezdő angolos vagyok. De am még mindig nagyon sok ujdonság nem elérhető a developer bétában

jún. 10. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk a demagógiát, jó? Ma már egy androidos flagship sem olcsóbb, mint az iPhone. A Sony pl még - jóval - drágább is.

Mindössze arra voltam kíváncsi, hogy mi van az új iOS-ben, ami Androidon nincs meg. (Segítek, nem az AI, mert azt az összes többi gyártó is nyomatja.)

De mint írtam, én tökre örülök annak, hogy arrébb lehet pakolni az ikonokat. A többi újítást meg sajnos csak 15 Pro-tól felfelé kapják meg, ezt elég nagy kiba$zásnak érzem.

jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

“ lefrissítettem”


Kisebb verziót raktál fel?


Ha nagyobbat, akkor csak frissítetted!


LEtöltöd és utána frissíted!!!

jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!