Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok-sok éve csak iPhoneom...

Sok-sok éve csak iPhoneom volt, most az 5 éves 11 Pro Max-ot cserélném 16 Pro Max ra, de elgonddolkodtam a Samsung s24 Pluson, szerintetek ezzel is ellennék 5 évig?

Figyelt kérdés

Nekem semmi bajom az iPhone-nal, de elgondolkodtam egy S24+ on, nem szeretném alacsonyabb kategóriás telefonon tesztelni, mert nem lenne mérvadó, viszont mellényúlni sem szeretnék.

Vélemények?


szept. 16. 21:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 9-es, igen néztem én is az Ultrát, a specifikációja nagyon tetszetős, de sajnos tőlem designra távol áll.
tegnapelőtt 22:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is egy A5-tel akartam példálózni. Ha egy középkategóriás kibírt hat évet, akkor az s szériás simán ötöt. Ja, és nálunk is működik még mindig az A5, csak már lassan tölti be az alkalmazásokat.
tegnap 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!