Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon a Samsung Galaxy...

Jó telefon a Samsung Galaxy S23 FE az áráért?

Figyelt kérdés
Kamera, kijelző, teljesítmény, gyorsaság téren?

szept. 14. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Kinek mi. Gyenge alsókategóriás készülékről beszélünk, mivel FE... Ha S23 Ultra lenne azt mondom ok.
szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamera legjobb annyi pénzért, kijelző átlagos.

Teljesítmény elmegy kategória, melegszik, mint egy kazán.

A sebességre nincs panasz.

Jobb választás sokkal, mint egy A55 vagy Pixel 8A, ezektől felsőbb polcón van jelentősen.

Nyilván ha belefér a sima S23 az egy klasszisokkal jobb telefon, de ha nem akkor az S23FE is hoz egy jó szintet.

szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A sima S23 miben különbözik ettől az FE-től? És mikor jön az S24-nek az FE változata?

Az S23 Ultrának nem látom sok értelmét. Meg nem is ez a kategória. Az alsó kategória számára pedig a Galaxy A23 alatti készülékeknél kezdődik pl az olyanoknál mint az A14-es Samu.

szept. 14. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális SoC van benne, ami nem melegszik. Jobb kamera, kijelző meg úgy minden.

Az S23FE középkategória tetejére van pozícionálva, az A5x-es és Sx-es széria közé, az Sx pedig aktuális felsőkategóriás telefon.

szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sima S23-ban független Snapdragon processzor van, ami Androidos telefonokban a legjobb technológia, az FE-ben meg a Samsung saját Exynos processzora, ami eléggé megoszló gyorsaság és főleg stabilitás terén is, illetve a simának jobb a kamerarendszere is!


[link]


Nekem S23+ volt az álmom, de mostanra kifutóban van, iszonyat drágán több mint 400 ezerért az utolsó darabok, így valószínűleg a sima lesz. Az Ultra nekem sok, az FE meg eleve kizárt, annyira nem tartom jónak, inkább adok többet a simáért, de abból is csak a 256 gigás!

Az FE (Fan Edition rövidítve) egy új modernebb elnevezése a Light (Lite) -nak, vagyis butított verzió!

S24 FE amúgy nem is biztos hogy lesz, a Samsung nagyon tétova ezzel kapcsolatban, belső vita tárgya!

tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó az S24 széria is olcsóbb már, akkor miért nem S24+-t veszel ha megteheted, miért sima s23? Amikor az új szériában ott az AI én is ezért kérdeztem rá az S24 FE-re. Mert az én pénztárcám nem engedi a simát.
ma 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!