Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung A20e telefonom...

Van egy Samsung A20e telefonom ami 5 éves de amire nekem kell teljesen jó, lecserélnétek egy új telefonra?

Figyelt kérdés
Mondogatják, hogy cseréljem már le, de igaz lassabban de minden funkciója működik. Az aksija is kibír több mint egy napot. Amire használom az a FB, Messenger, telefonálás, nagyon ritkán 1-2 fotó. Most azért mert régebbi le kellene cserélni?
szept. 15. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az van, fontolgatom, de nem tudom minek?

Megy, működik, amire használom elég.

A25-öt nézegetem, de a többihez hasonlóan (és nemigen van kisebb) nagy tepsi, nem szeretném.

Egyelőre marad az A20...

szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ritka kivétellel mindig csak akkor cseréltem telefont, mikor az meghalt, így én azon a véleményen vagyok, hogy ha működik, bírja az akku, akkor felesleges cserélni.
szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
#2 Én is. Előző 4 évig bírta. De a mostani egy évig sem, A34, kiesett a zsebemből és állítólag javíthatatlan.
szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Nekem is az előző pofára esett, de szintén úgy 4 évet bírt ki, amúgy még használtam volna, pedig utáltam azt telefont, mert több mindenben szar volt, egy A50-es , vacak újjlenyomatolvasó, a kamerája alig talált fókuszt, gyenge térerő még Wifi-n is. De akkor sem cseréltem le. Akkuban még ekkor is simán kibírt egy napot sok netezéssel.

Előtte lévő telefonjaimat is töltési problémával, a vagy akkuhalál miatt cseréltem, nem divatból, Van bőven mire költenem, sokadik helyen van a telefon.

szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4 éves nekem is az akkuja és a mikrofonja ment el, egyszer csutkára lemerült és nem kapcsolt be többet. Ez meg egy kis eséstől is. Pedig volt rajta tok ls direkt azért vettem műanyag hátlapost és nem A54-t,hogy legalább az ne törjön be. Nekem is lenne mire költenem. De az a baj, műanyaghátlapos és viszonylag jó telefon már kb. nincs is.
szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg működik, és kielégíti az igényeidet, addig felesleges lecserélni.
szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!