Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 vagy Samsung S23?...

IPhone 13 vagy Samsung S23? Melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés
Eddig Samsung A54-em volt és gondolkoztam a cserén. Tök hétköznapi felhasználó vagyok. Vagy pénzkidobás lenne és nem adnak többet mint az A54?
szept. 15. 13:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
57%
Ez felhasználástól függ ha játékra is akarod használni a telefont akkor az S23 jobb választás lehet a 120Hz kijelző miatt, meg persze Androidra több ingyenes szórakoztató alkalmazás van. Viszont ha ez egyáltalán nem fontos akkor az IPhone 13 jobb általános felhasználásra. Zökkenőmentesebb, jobb az üzemideje, jobb minőségű képet készít a kamerája.
szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
45%
vegyél iPhone-t. androidos eszközt abban az esetben érdemes választani, ha mókolni szeretnéd az eszközöd (például adblockert tennél fel YouTube-hoz, letöltött mp3 fájlokat játszanál le stb stb)
szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sosem mókolok semmit, de még letölteni is csak alap programokat töltök. Messenger, Bank, Telekom, Penny, Index, Időkép.
szept. 15. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Jobb üzemidő, meg jobb kamera??

Azt azért megnézem, minden téren jobb az S23 elvégre egy újabb felsőkategóriás telefon...

szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Az S23 egy jobb készülék.
szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképpen iPhone 13, nem is említhető a két telefon egy lapon. Sokkal jobb telefon az iPhone, időtállóbb és megbízhatóbb, illetve sokkal szebb képeket készít.
szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
6. Valamikor még úgy volt, manapság nem látok ilyen előnyöket mondjuk egy Samsunghoz képest. Én 7 évig használtam egy Galaxy-t és utána is még el tudtam adni meglepően drágán. Az Apple telefonoknak a videós képességei, amik mai napig vezető helyen vannak. Nagyjából az Ultra Samsung tudja a sima iphone szintjét. Fotózásban egálban vannak és még egy zoomkamerát is kapsz a Samsungtól. Szóval én a Samsungra szavazok.
szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én iPhone-os vagyok, de akkor sem azt venném a 2 közül.

Az S23 a legáltaláltabb S szériás Galaxy az S7 óta, Snapdragon van benne és kamerája is rendben van, nem igazán van ellenfele.

Simán 14 Pro mellé tehető telefonról beszélünk, egy sima 13-as nem ellenfél...

szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
alapvetően s23 az írnék de amire te fogod használni arra jobb egy iphone és jobban is fogod szeretni
szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Én 14-ről váltottam vissza A54-re, majd Redmi Note 13 Pro-ra. Egyáltalán nem érzem visszalépésnek. 5 évig használtam iPhone-t, de a hiányosságai miatt vissza kellett váltanom Androidra. Illetve mérlegeltem, hogy lessz-e mindig legalább 250 ezrem új telóra, mert használtan vesz a fene. Androidosból fele annyiból is lehet használhatót venni. És egyáltalán nem igaz, hogy azokat 2 év után dobhatod el. Lassan 7 éves lessz itthon 3 db 60 ezres Xiaomi. Sosem láttak szervízt. Egy kezemen megszámolom hányszor fagytak le vagy indultak újra. Egyébként ez az IOS-nél is előfordult. Az értékállóságról is vitatkoznék. Az egyik pár hónapos, hibátlan, garanciás iPhone-t fele áron akarták a legtöbb helyen felvásárolni. Lehet vaterázni, stb., de ott sok ember van, aki megpróbál alkudozni vagy rabolja az ember idejét. Én nem ajánlom, hogy lecseréld a Samut, az is hosszan támogatott és a legtöbb embernek bőven elég a tudása.
tegnapelőtt 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!