Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok-sok éve csak iPhoneom...

Sok-sok éve csak iPhoneom volt, most az 5 éves 11 Pro Max-ot cserélném 16 Pro Max ra, de elgonddolkodtam a Samsung s24 Pluson, szerintetek ezzel is ellennék 5 évig?

Figyelt kérdés

Nekem semmi bajom az iPhone-nal, de elgondolkodtam egy S24+ on, nem szeretném alacsonyabb kategóriás telefonon tesztelni, mert nem lenne mérvadó, viszont mellényúlni sem szeretnék.

Vélemények?


szept. 16. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Maradj az iPhone mellett,tehát 16 pro max.
szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ne is gondolkodj ilyenben. 16 pro max már durranhat is.
szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Vagy iPhone 16 széria, vagy várnék az S25 szériára, várhatóan januárban jelenik majd meg.

Saját véleményem szerint eléggé nagy visszazartó ereje van annak, hogy a nemzetközi modellekbe a saját, Exynos rendszerchipje-it pakolja a Samsung, míg bizonyos piacokra az erősebb, fejlettebb Qualcomm chippjeit (Snapdragon).


Ez már nagyon rég óta így van, de a 'pletykák' szerint az S25 szériát csak Snapdragon-nal fogják piacra dobni. Ugyan még korai, nincs 100% hiteles infó róla, de mindenképp bíztatónak tűnik.

szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig is iphone-t használtál, akkor maradj annál. Egyébként az S szériát is lehet 6-8 évig használni (S7 edge és S9+ bizonyította). Aki iphone-os, jobban teszi ha annál marad, mert egyszerűen azt szokta meg, és ha évekig használta, elégedett is volt vele, nem feltétlen van oka a váltásra. Én androidról nem tudnék másra váltani a szükséges szoftverek miatt, tehát én maradok annál, de ez így van rendjén.
szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Most váltottam Note20 ról S24 Ultrára. Nem igazán érzem az előrelépést, esetleg hogy nincs lekerekítve a képernyőszél, meg tán nagyon a zoom. nem mondanám, hogy feleslegesen kidobtam rá 500e t, de még egyszer nem venném meg. Mondjuk, engem az Iphone idegesít van a családban, próbálom is szokni, de ez két világ.

Mondandóm lényege, az Androidra akarsz áttérni, gyakorlatilag az utolsó pár év ugyanazt tudja.

szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen maradj az iPhone mellett, nem véletlenül használtad ennyi ideig a 11 Pro Maxot, fixen elégedett voltál vele. Ne térj át az Androidra, ha neked ez vált be. Én sem tudnék már visszamenni.
szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Én nem értek azzal egyet, hogy mindenki rávágja, hogy maradj az iPhone mellett. 95%-ban tök ugyanaz a két rendszer, azonban vannak olyan szoftveres finomságok Androidon (főleg a Samsung vonalon), amik egyszerűen nincsenek iOS-en, mondom ezt úgy, hogy jelenleg nekem is iPhonom van.

Kicsit pofátlanság ezzel a lehetőséggel élni, de rendeld meg netről és 2 hétig visszaküldheted büntetlenül. Esetleg vegyél egy használt S23/24-et és próbáld ki, hogy milyen, ha nem tetszik, akkor extrém esetben 10-20 ezer bukóval úgyis el tudod adni.

Egyébként a kérdésre válaszolva bőven el lehet lenni az S szériás Samsungokkal 5 évig, főleg hogy most már 7 évnyi főverzió frissítést garantálnak rájuk.

szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Csak iPhone! (egy 15PM-os)
szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

A 16 pro max ellenfele nem az s24 plus, hanem az ultra (se teljesen, mert az ugye januári megjelenésű teló, tehát fél éves... felváltva reagálnak egymásra)


Ettől függetlenül a plus is felső kategória, el lehet lenni vele 5 évet. Kapja a frissítéseket, meg ugyanolyan korlátozott az összes samsung teló, mint egy iphone, szóval igazán nagy különbség nincs, néhány android vs iphone feature-ön kívül. Kamera meg proci és hasonlókban pedig mindenképp jelentős az előrelépés egy 11-eshez képest... hogy mennyire érezhető ez..? Hát nem igazán. Eléggé kiforrottak a telók. Nekem is egy 5 éves konstrukcióm van, android, korabeli csúcsprocival. Mostanra így érezhető, meg hiányzik talán az 5G sebesség... bár lehet nem kéne több100 appot tárolnom a telón meg hasonlók.. hát a kamera az az igazán... a zoom, az iptikai stabilizálás, anagyobb érzékelő, azok az éjszakai felvételek, tökéletes stabilizált 60fps 4K...

Akinek kell, az vegye, vigye ezeket. A plus is elég jó ezekben az extrákban

tegnapelőtt 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne vicceskedjetek már, én egy Samsung A5 2017 telefont tavaly cseréltem le mert délután már tölteni kellett és ez zavart, de a gyerekem mai napig nyüstöli. Vigyáztam rá és karcmentes. Semmi baja. Miért ne bírna egy S24 5 évet ki?
tegnapelőtt 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!