Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új okostelefon online vásárlás...

Új okostelefon online vásárlásakor szükség van érvényes személyi igazolványra?

Figyelt kérdés

A esetben: Ha egyben fizetem ki az árát

B esetben: Ha részletekben fizetem ki az árát



#mobil #telefon #okostelefon #okostelefon vásárlás #Okostelefon vásárlása #Mobilkészülék vásárlás
júl. 30. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi? Nem. Egyben fizesd ki utánvéttel, akkor kb 0% az esélye, hogy átvernek.
júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Szolgáltatnál előfizetés mellé minden esetben kell.


Részletfizetés esetén mindenhol kell.


Egy összegű fizetés esetén, ha nem előfizetés mellé veszed, akkor nem kell.

júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
2-est kiegészíteném azzal hogy nem csak a szerződés kötéshez kell, de az átvételhez is. A futár csak neked adhatja át a telefont és csak akkor ha megmutattad neki a személyi igazolványodat. A számát be fogja írni a gépébe.
júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pedig a 3-ast egészíteném ki annyival, hogy személyi VAGY jogosítvány is megteszi (én pl mindenhol a jogsim számát adom meg, működik).

Elvileg útlevél is jó, azt még nem próbáltam. :D



Ha csomagautomatába kéred, akkor az természetesen nem kér semmilyen okmányt. Futár / csomagpontos fogja kérni.

júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Amihez kell személyazonosságot igazoló igazolvány azokat nem kézbesítenek csomagautomatába! Max olyan átvételi pontra ahol van egy ember aki ellenőrizni tudja hogy az átvevő az-e akinek odaadhatja a csomagot.
júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

#5

Bármit tudtam eddig rendelni csomagautomatába, ha az adott webshopnak van ilyen partnere. Csomagponton viszont mindenhez kérnek igazolványt.

Automatánál "azonosítom magam" azzal, hogy hozzáférek az átvételi kódhoz.

júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Oké elhisszük jóbarát. Gondolom már csuklós buszt is sikerült foxpostba rendelned mi? Mindegy, csak nagyobbat mondjál a másiknál ez a lényeg.
júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Csuklós buszt se foxpostba se semmilyen egyéb kiszállítási módon nem rendeltem eddig, nem tudom milyen szabály vonatkozik a buszok kiszállítására.

De a netes rendelések 99,99%-a nem csuklós busz, arra fogadni mernék. Szóval nem tudom ez miért releváns.

júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, hogy mit rendelsz netről, csak az általános adataidat kell megadni: név, lakcím, telefonszám, e-mail - ennyi, más nem kell! Személyi igazolvány max. áruhitelhez kell, ha részletre akarod venni, de amúgy nem.
júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

#9

Átvételnél elkérik (legalábbis posta- és GLS csomagponton), hogy ellenőrizzék tényleg te rendelted-e.

júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!