Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új okostelefon online vásárlás...

Új okostelefon online vásárlásakor szükség van érvényes személyi igazolványra?

Figyelt kérdés

A esetben: Ha egyben fizetem ki az árát

B esetben: Ha részletekben fizetem ki az árát



#mobil #telefon #okostelefon #okostelefon vásárlás #Okostelefon vásárlása #Mobilkészülék vásárlás
júl. 30. 00:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor részlet vásárlás kizárva (jelenleg).


Azt nem írtam, hogy csomagautomatába rendelném, tehát ebben az esetben – ahogy ti is írjátok – átvérelkor nem szükséges személyi (vagy jogosítvány vagy útlevél - de ezekkel nem rendelkezem). Pontosabban az online felületre gondoltam, hogy ott rendelés leadásakor meg kell-e adni érvényes személyi igazolvány adatokat?


1-es, kire gondoltál, hogy átvernek? Egy (rég óta működő (nagyobb)) cég valószínűleg nem fog átverni. Magánszemélytől pedig nem vásárlok új telefont (használatat pedig nem szeretnék vásárolni).

aug. 1. 20:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!