Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 mini VS Iphone 11?

Iphone 13 mini VS Iphone 11?

Figyelt kérdés

júl. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 13 minim akksija kevesebb ideig bírja, jobban melegedik, rosszabb a fókusz a közelre kamerán. Sima 11-ről váltottam.
júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Az iPhone 13 Mini egy jóval modernebb telefon, mint a 11. Én nem tudom, hogy az előző válaszoló mit vett, de jobb a kamerája, jobb a kijelzője, jobb a processzora, nincs olyan terület, amiben ne lenne jobb... maximum az aksi ideje lehet, hogy picit kevesebb, de igazából én még erre se vennék mérget.

A 11-ben egy mai szemmel már kifejezetten ócsdinak ható nem OLED kijelző van, a szoftveres támogatásának vége pedig már kanyarban van. Nem azt mondom, hogy ha valakinek 11-e van, akkor most azonnal le kell cserélnie, de a 13-mas széria előtti iPhonet én már biztosan nem vennék, mert minek...

júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1


Hiába lettem lepontozva. A kettes elmondta ami papíron van, én meg elmondom, szubjektíven, hogy mit érzek. Bármikor vissza cserélném ezt a fos taligát a 11-esemre. A férjemnek 14-esa van és az XS-ét sírja vissza.


És nem, nem érdekel, hogy papíron jobb minden generáció az előzőnél. Nekünk szubjektíven nem volt az.

júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy itt szubjektivitásnak helye nincs. Egy jól működő, nem gyári hibás 14 fényévekkel jobb telefon mint egy XS, ahogy egy 13 Mini is jobb mint egy 11, akkor is ha fejre állsz. 1+1 akkor sem lesz 3, ha te szubjektíven ezt gondolod. :)
júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4


A kérdésnek sincs akkor értelme, ha objektíven kérdezi a kérdező. Akkor nyilván jobb egy újabb telefon, gondolom ennyire senki nincs fogyatékos. Tessék, itt a faék egyszerű válasz.


De ha azt kérdezi, hogy tapasztalat alapján kinek melyik tetszik jobban, akkor nekem a 11-es. Ez is egy jó válasz. A kérdés, mire gondolt a kérdező?

júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A kérdésnek sincs akkor értelme, ha objektíven kérdezi a kérdező. Akkor nyilván jobb egy újabb telefon, gondolom ennyire senki nincs fogyatékos. Tessék, itt a faék egyszerű válasz."


Na, akkor kisegítelek: nem mindig jobb az újabb telefon. Egy Samsung A55 újabb mint egy S23, mégis ez utóbbi a jobb. Vagy egy iPhone 12 régebbi mint egy SE 2022, mégis az előbbi a jobb.


"De ha azt kérdezi, hogy tapasztalat alapján kinek melyik tetszik jobban, akkor nekem a 11-es. Ez is egy jó válasz. A kérdés, mire gondolt a kérdező?"


Hát merem remélni, hogy nem az érdekelte, hogy neked személy szerint melyik tetszett jobban. :)

júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


Ehhez is csak értelemszerűen kellene értelmezni a válaszom. Nyilván a Samsungnak van több fajta kategóriában is telefonja, több féle ársávban mozog. Tehát persze, hogy nem mindig a legújabb a legjobb, hanem adott kategóriát kell nézni.


És de, rengeteg olyan kérdés van gyakorin, hogy "Ti melyik telefont vennétek a kettő közül, melyik tetszik jobban".

júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én egyiket sem venném már. 11-et főleg nem, hála az ips kijelzőjének és a 12-höz képest határozottan rosszabb kameráknak. A 13 mini még egész kompetens ha nem zavar hogy töpörödött méretű.
júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!