Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg...

Melyik telefont vegyem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

17 vagyok, most nyáron dolgozni fogok és szeretnék új telefont venni.

Az lenne a kérdésem, hogy iphone 11 vagy iphone 13 lenne a jobb választás?

Még nem tudom, hogy mennyi pénzem lesz összesen, szóval lehet az is, hogy használtan, ilyen felújított telefont vennék.(ha 13 lesz a választás),de még meglátom, lehet inkább összespórolok egy újra.

Nekem igazából lehet, hogy elég lenne a 11,csak mindennapi használatra kellene ugye, de a 13 lehet, hogy hosszútávra jobb opció lenne.(Az ip14 pedig nagyjából olyan mint a 13 ezért nem gondolkodom rajta,a 15 pedig nekem már ,,túl sok'' lenne szerintem.)

Mit gondoltok erről? Szerintetek melyik lenne a jó választás, ha több évre tervezem a telefont? Megéri többért megvenni az újat, vagy használtan jobban megéri?



jún. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyűjts egy iPhone 14-re
jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A 13 alatt már nem vennék semmit... ámbár ha nyári melóval kell összespórolnod az árát, akkor nem lehet, hogy jobban járnál valami viszonylag decens középkategóriás droiddal, jobb ár/érték aránnyal? Ráérsz iPhone telefonokat venni, ha majd nem 3 hónapot kell gürizned érte.
jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Körülneztem a Rejoy oldalon, 150-200 között ott már tudsz jót, pl.:

11 Pro Max -> 151.000

13mini. -> 180.000

13. -> 186.000

12 Pro. -> 195.000


Viszont ha egy egész nyarat dolgozni kell érte...

Te tudod, ha ez a cél akkor én nagyon sok sikert kívánok és ha tényleg Iphonet szeretnél akkor a 13at válaszd

Vagy várj szeptemberig mert az új után olcsóbb lesz

jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
36%
Nekem iPhone 13 van … és imádom … nem cserélném le semmire … baratnomnek 14 van , össze hasonlítottuk a beallitasokat stb, egyáltalán semmi különbség szinte…. A 14 meg a 15 között meg annyi hogy az 15 be mar c töltő megy….
jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
0%
13 alá ne menj. Idén 3 éves modell lesz az is.
jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Lassan három és 5 éves telefonok. Egyiket sem venném. Jobb telefont lehet kapni annyiért már.
jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
12 az alsóhatár szerintem
jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ki az a barom, aki lepontozgat mindenkit és miért?
jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!