Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldre utazáshoz melyik...

Külföldre utazáshoz melyik SIM kártyát vegyem meg hogy kint is tudjak netezni és telefonálni?

Figyelt kérdés

Magyarországról Kanadába fogok utazni jövőhéten. Most amilyen kártya van a telefonomban az külföldre nem jó csak Magyarországon belül.

Feltöltös SIM kártyát szeretnék venni amit Kanadában is tudni fogok használni. Mit javasoltok?

És a kártyafeltöltést majd kint is tudom fizetni?

Egyébként Androidos telefonom van.


ápr. 6. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egyet majd helyben, az EUn kívüli roaming horror áron van.
ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
ápr. 6. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyi időre mész, mennyit neteznél, és milyen irányba telefonálnál.

A net marha drága, és a long distance hívás sem olcsó, maximum hívókártyákkal, de az roaming helyzetben megint nem opció.

eSIM képes telefonnel ezt szoktam használni, ez nekem bevált:

[link]

Csak adatkeretet ad, de ha Kanadába vagy USA-ba telefonálnál, Skype-on keresztül lehet aktiválni korlátlan havi hívás lehetőséget, most a korlátlan mobil és vezetékes $3.80, magyarországról is ezt használom, mert Skype-on be lehet állítani hogy kanadai számot mutasson, és akkor fölveszi mindenki, és nem csodálkozik hogy milyen szám ez a +36 ....

Ha itthonra szeretnél hívni, arra inkább Messenger-t vagy Viber-t érdemes használni.

ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!