Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hálózat függetlenítése mennyib...

Hálózat függetlenítése mennyibe kerül mostanában gsm boltokban?

Figyelt kérdés
Yettelnél vennék egy Honor90-et, de ha jól láttam hálózat függő a teló, amit csak 180 nap után oldananak fel ingyen.

jún. 30. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"ugyanis míg te fizeted a részleteket addig hivatalosan ( törvényileg) az övé a készülék és csak utána lesz a te tulajdonod, ha teljesen kifizetted a vétel árat rá ."

Nem egészen.

Részletvételről van szó, ha a vevő a dolog vételárát meghatározott időpontokban, több részletben fizeti meg, de a vevő a dolgot a vételár teljes kiegyenlítése előtt tulajdonába megkapja. Ilyen esetben tehát a vevő a vételár kifizetésére lényegében részletfizetést kap.

júl. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem árul a Yettel hálózatfüggő telefont, mint ahogy a Telekom sem.

Már csak a Vodafone szokta hálózati zárral ellátni az általuk forgalmazott készülékeket.

júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%

Hogy lehet egy hálózatot függetleníteni?


Ugyanis ezt kérdezte a kérdezö, de nekem dunsztom nincs, mit szeretne.

júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Az értékesített készülékek csak yetteles SIM kártyával használhatóak. " Akkor ez szerintem hálózat függő...

Köszönöm aki megpróbált a kérdésemre válaszolni.

júl. 1. 15:49
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Hálózatfüggő. Egybe írandó.
júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, ez kimondottan fontos a kérdés szempontjából, lehet, hogy sokan azért nem értették meg a kérdésem.
júl. 1. 16:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Én pl. azért nem értettem meg. Authista vagyok, és csak szó szerint tudok értelmezni.
júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!