Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung s24 ultra esetében...

A samsung s24 ultra esetében amit az AI -va lreklámoznak, mennyire része ez annak? Lehet teljesen függetleníteni töle és anélkül használni? Ha nem akarom semmilyenformában AI-bele megoldható?

Figyelt kérdés

Új telefont keresek, de nem akarok bele semmilyen előre telepített AI-t, amit ne lehetne letiltani, de leginkább eltávolítani.

Kinek milyen tapasztalata van az S24 últrával? Mennyire lehet "lecsupaszítani" vackokat róla? Az AI része az oprendszernek? Vagy csak egy eltávolítható letiltható mellék alkalmazás?



jún. 3. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Az összes telefon tele van ai-val, csak eddig nem volt kiemelve a felhasználónak.

De már a telefon töltése is ai-t használ, elemzi a töltési és telefonhasználati szokásaidat, azt használja fel az optimalizáláshoz 🤷‍♂️

jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kaphatsz évek óta semmilyen olyan telefont, amiben ne lenne valamilyen AI funkcionalitás.

De a Samsungostól sem kell félni, csupa tök egyszerű funkcióra van AI benne. Nem egy "terminátor" a telefonod...

jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A jelenleg reklámozott AI funkciók szét vannak szórva az alkalmazásokba. Pl. a Samsung billentyűzetben ott a fordítás funkció, a hangrögzítőben a leiratozó, a karikázós funkció a galériában van, a telefonbeszélgetések fordítása meg a tárcsázóban van. Tehát összességében elég nagy fejfájás lesz, míg minden ilyesmit letisztítasz róla. Viszont senki nem kényszerít arra, hogy ezeket használd. Nekem is ilyen telefonom van, és én sem használtam még soha ezeket a funkciókat.

Összességében ez a telefon egy kiváló telefon (bár ennyiért el is várja tőle az ember), az egyik legjobb androidos készülék 2024-ben a Pixel mellett.

jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire elvagy tájolodva a telefonok terén akkor s24 ultra nem való neked a mostani telefonod biztasan tele van vagy 30 féle ai-al te meg azt sem tudod mi az.
jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
látod a reklámokba hogy "ai" és akkor megörülsz de amúgy fogalmad sincs arról hogy már 7 éve van a telefonokban "ai"
jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt a fajtát szeretném elkerülni, ami megmondja helyettem mit akarok, arról tudtam, hogy sok funkció használ mesterséges intelligenciát, S10 em van most és abban is ott van pár hülyeség, a bixby meg, azt is sejtettem, hogy amikor kitalálja, hogy mit akarok írni két betüből az sem teljsen csak véletlen, de ezek minta illesztős eszközök, nem csinálnak helyettem dolgokat, például a beállításokba nem nyúlnak bele. Nem tudom igazából csak nagyon abnormális nekem ez az egész AI-s dolog, hogy mindent helyettem végez el a telefon, de persze, nem úgy ahogy én szeretném.

Az új keletü dolgokat teszik bele a régiek egész türhetően müködtek.

Nem tudom...

jún. 3. 12:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval ami javasol, azzal eddig sem volt bajom. Az ami helyettesit engem azzal van a bajom.
jún. 3. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ai nem csinál helyetted semmit. Nem jobban, mint az S10-ben a bixby... ha azon nem akadsz ki, hogy a bixby felismeri, mikor merre jársz és mit szoktál ott csinálni, és beállítja automatikusan úgy a telefonodat - ha le nem tiltod -, akkor mi kiakasztó van egy beépített fordítóprogramon vagy képszerkesztőn?
jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szóval ami javasol, azzal eddig sem volt bajom. Az ami helyettesit engem azzal van a bajom."


Olyan ami helyetted csinál bármit, jelenleg nincs és nem is lesz telefonokban. Maximum javasolnak dolgokat.

jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!