Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hálózat függetlenítése mennyib...

Hálózat függetlenítése mennyibe kerül mostanában gsm boltokban?

Figyelt kérdés
Yettelnél vennék egy Honor90-et, de ha jól láttam hálózat függő a teló, amit csak 180 nap után oldananak fel ingyen.

jún. 30. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a gsm boltoknak a függetlenítéshez? A szolgáltatónál tudod függetleníteni, a yettel díjmentesen csinálja.
jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A jelenleg érvényes törvények alapján, a MOBIL szolgálatoknak a hűség idő lejárta után INGYEN kell függetleníteniük a mobil telefonokat! A Magyar Telekom Nyrt, például már 2017 szeptembere óta csak és kizárólag független mobil telefonokat árul. EZ TUTI BIZTOS! Hiszen 2012 óta csak a Telekomnál veszek mobil telefonokat. És ez idáig minden évben lecseréltem a mobil telefonomat. És igy saját tapasztalataimat írom le. Jenlenleg egy iPhone 15 Pro Max telefonom van. Amit a Magyar Telekomnál vettem! És ezt az iPhone 15 Pro Max kártya / szolgálató független. Ezt onnan tudom hogy jelenleg Vodafone sim kártyával használom. Tehát a Magyar Telekomnál vásárolt mobil telefonok biztos hogy függetlenek! Egyébként a jelenlegi törvények alapján csak és kizárolag törvényesen mobil telefont függetleníteni csak a mobil szolgálatóknak van jóga. GSM boltoknak, és egyéb sufni boltok hívataalosan nem fügetleníthetnek!
jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Típus függő : 8000 - tól, minél újabb a készülék annál drágábban végzik . Általánosan 8-12 ezer forint közt végzik .
jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ingyen végzik!!
jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
4-esenk! A MOBIL SZOLGÁLTATÓK VÉGZIK INGYEN. Mert nekik törvényi kötelezettségük, a hűség idő lejárta után!
jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

"GSM boltoknak, és egyéb sufni boltok hívataalosan nem fügetleníthetnek!"


Mert mi történik, azon kívül, hogy elveszti a készülék a garanciát? Már ha még nem járt le.

jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mad Max2 ***** válasza:
53%

A legtöbb készülékhez elérhető a függetlenítéshez szükséges infó



Általában egy betű/szám kombinációt kell bepötyögni vagy egyébb egyszerű dolgot tenni és már hálozat független is a teló

jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem is lehet szervizben függetleníteni. ha lehetne, akkor te magad is megcsinálhatnád egy YT tutorial után. Csak szolgáltató csinálja meg.
jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Képzeljétek otthon is meglehet csinálni a megfelelő szoftverekkel és tudással . És igen a sarki GSM boltok is hivatalosan függetleníthetnek , csak esetleg ha a szolgáltató felfigyel a szoftveres változtatásra , kénye - kedve, hangulata szerint esetleg tiltja az Imei-t a hálózaton . Ehhez viszont csak akkor van joga, ha a telefon még részletfizetés alatt áll , ugyanis míg te fizeted a részleteket addig hivatalosan ( törvényileg) az övé a készülék és csak utána lesz a te tulajdonod, ha teljesen kifizetted a vétel árat rá .


Hinned nem kell, de szakmám !

júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam hívni az ügyfél figyelmet a fentiekre, ha az a válasza , hogy még fizeti a részleteket , de ha ragaszkodik hozzá, akkor közlöm vele a fentieket, és hogy nem tudok garanciát vállalni , hogy az imei a fentiek miatt nem kerül tiltólistára !
júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!