Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemes...

Melyik telefont lenne érdemes venni nothing phone 1,poco x5 pro,poco f5?

Figyelt kérdés
Max 140EFt-ig nézegettem telefont poco x5 pro simán belefér meg padló áron találtam poco f5 telefont is nothing phone 1 meg használtan lenne sok garanciával kevés használati idővel.Játszani én nem igazán használom a telefont viszont jó üzemidőt azt szeretem meg azért tartós legyen pár évig na meg a szoftver frissítések.Poco x5 pro-nál azéért vagyok bizonytalan mert kis csalással android 12-vel adták ki mikor már kintvolt a 13 is ráadásul új telefon már simán mehett volna rá gyárilag,hogy a dobozból azzal jött volna ki így csak valójában már csak 1 android frissítést kap mert ugye dobozból kivéve megjön a 13 aztán már csak a 14 marad,viszont biztonsági frissítést 3 évig kap.Az f5 az megkapja a 14-et és a 15-öt is meg 3 év biztonsági frissítést a nothing phone 1 meg elméletileg 3 android frissítést meg 4 vagy 5 év biztonsági frissítést kap a hardvere meg hasonló a poco x5 pro-éhoz ha jól láttam.Amúgy ami még nagyon lényeges a fotós része a telefonnak pocokat azért szeretem mert a google camerát lehet rájuk telepíteni viszont a nothing phone 1-nél valószínű csak a gyári alkalmazás marad.Néztem még samsungokat is ott a frissítési idők a jók viszont nem bejövősek meg annyira nem is jók a kamerák vagy a procik miatt nem lehet rájuk google camerát telepíteni.ASmúgy ezen kivül még általánosságokat használok vagy zenét hallgatok,netezek,néha navigációnak is használom a telefont.

2023. szept. 16. 21:03
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

9/


Valamikor a nevenincs igaz lett volna mert a semmiből jöttek fel de a xiaomi volt,hogy beelőzte eladásokban az applét szóval annyira nem neve nincs.

2023. szept. 16. 23:06
 12/34 anonim ***** válasza:
Kap frissítéseket igen, ha nem kapna nem ajánlanám. Megkapja az iOS 17-et is. Keress rá nyugodtan.
2023. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
60%
Ne vegyel 5 eves telefont...
2023. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Na jött egy okos…
2023. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
legalabb ben vagyok szifonbzi
2023. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
Az amugy is csak egy státuszszimbólum, egy android ugyan azt vagy többet tud mint egy iphone sokkal olcsóbban.
2023. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen kérdés,hogy az appok amiket használok van e megfelelője vagy alternatívája ios-on
2023. szept. 16. 23:52
 18/34 anonim ***** válasza:
Ami nem nagyon népszerű app, az lehet keresgélős. Azt is nézni kell, mi lesz fizetős app.
2023. szept. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%
Le lehet pontozni, de igy van. Az Amerikaiaknak is statuszszimbolum az iPhone. Igen, meg nekik is. #16 voltam
2023. szept. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

18/


Na én fizetni nem szeretnék az appokért

2023. szept. 17. 02:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!