Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem 5G képes telefonnal...

Nem 5G képes telefonnal érdemes tervezni 3-4 évre, vagy ezt felejtsem el?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem ezen múlik, hogy kitart-e 3-4 évig, ezt nem lehet megjósolni, olcsó is kitarthat, drága is mehet tönkre hamarabb.
2023. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire használod. Nekem mindig a háttértár lesz szűkös először (hiába van sd kártyám, sok alkalmazás nem hajlandó arra települni). Utána a túl kevés memória a legszűkebb keresztmetszet. Most a 3G csere akcióban vettem egy izmosabb darabot, mégpedig Xiaomi-t, mert a családban azok húzták a legtovább. De csak 4G-s. Ahogy én használom, arra jó. De aki kihasználná az 5G-t, annak nem javasoltam volna.
2023. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, simán megéri.
2023. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes.

A jelenlegi 5G 4G nélkül nem is működik. Szóval a 4G még hosszú évekig velünk lesz.

2023. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, bocs, valahogy az első szó lemaradt. Nagyon kicsi a valószínűsége szerintem, hogy 5-10 éven belül lekapcsolják a 4G-t.
2023. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a xiaomi, samsung is gyárt még idén is 4g-s eszközöket,a Vodafone-nak még sok helyen nem 4g-s a hálózata,én személy szerint fosom le, hogy most 5g-n vagy 4g- n vagyok.
2023. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Hogy a tökbe kapcsolnák le a 4G-t?! Az 5G-hez kilométerenként kell egy-egy bázisállomás, ami csak a sűrűn lakott városi részeken van kiépítve és esélytelen, hogy a gyéren lakott részeken építsenek pár tízezer átjátszót, aminek darabonként százmillió a költsége.
2023. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 4G meg3évekig meg fogja állni a helyét.


Mobilon mire nem elég 100Mbit?

2023. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!