Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemes...

Melyik telefont lenne érdemes venni nothing phone 1,poco x5 pro,poco f5?

Figyelt kérdés
Max 140EFt-ig nézegettem telefont poco x5 pro simán belefér meg padló áron találtam poco f5 telefont is nothing phone 1 meg használtan lenne sok garanciával kevés használati idővel.Játszani én nem igazán használom a telefont viszont jó üzemidőt azt szeretem meg azért tartós legyen pár évig na meg a szoftver frissítések.Poco x5 pro-nál azéért vagyok bizonytalan mert kis csalással android 12-vel adták ki mikor már kintvolt a 13 is ráadásul új telefon már simán mehett volna rá gyárilag,hogy a dobozból azzal jött volna ki így csak valójában már csak 1 android frissítést kap mert ugye dobozból kivéve megjön a 13 aztán már csak a 14 marad,viszont biztonsági frissítést 3 évig kap.Az f5 az megkapja a 14-et és a 15-öt is meg 3 év biztonsági frissítést a nothing phone 1 meg elméletileg 3 android frissítést meg 4 vagy 5 év biztonsági frissítést kap a hardvere meg hasonló a poco x5 pro-éhoz ha jól láttam.Amúgy ami még nagyon lényeges a fotós része a telefonnak pocokat azért szeretem mert a google camerát lehet rájuk telepíteni viszont a nothing phone 1-nél valószínű csak a gyári alkalmazás marad.Néztem még samsungokat is ott a frissítési idők a jók viszont nem bejövősek meg annyira nem is jók a kamerák vagy a procik miatt nem lehet rájuk google camerát telepíteni.ASmúgy ezen kivül még általánosságokat használok vagy zenét hallgatok,netezek,néha navigációnak is használom a telefont.

2023. szept. 16. 21:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
Nevesincs szarokat ne vegyél!
2023. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Melyik ezek küzzül a neve nincs?
2023. szept. 16. 21:21
 3/34 anonim ***** válasza:
22%

Ha valaki, hát én nem szoktam reklámozni az iphoneokat.

De most komolyan.... ennyi pénzért kapsz egy jó karban lévő iPhone 11-et. Az legalább kap frissítést és jó is. Ezeket a szarokat meg felejtsd el!

2023. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
27%
Inkább egy Nokia vagy egy Motorola ezek kapnak frisitéseket.és normális telefonok.
2023. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 3-assal.
2023. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
27%
Mindig ideirja valaki hogy szifont vegyel, raadasul egy 4 eves hasznalt szifont AMIBEN NINCS IS OLED
2023. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

3/


Új vagy éppen 1-2 hónapos telefont szeretnék.Tudom én iphone meg minden de nekem nem jön be a túl zárt rendszere meg ennyi év alatt sok mindenen átmentek már azok a 11-esek.

2023. szept. 16. 22:42
 8/34 A kérdező kommentje:

4/


Nokiától isten mentsen,szereltem is már párat meg tesztelgettem egy határ fos az összes még a magasabb kategóriások is.Motorola az még szimpatikus is de ott meg azt mondják van,hogy nem mindig jól vannak összeválogatva az alkatrészek meg a frissítések is bizonytalanok.

2023. szept. 16. 22:45
 9/34 anonim ***** válasza:
61%
Akkor pedig 140 ezer forint kereken újonnan az iPhone XR. Ha mindenképpen újat szeretnél. Az XR pedig a mai napig megállja a helyét. Mérföldekkel jobb ezeknél a kínai nevenincs telefonokn.
2023. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

9/


Vegyek egy új 5 éves telefont?Kap az még egyáltalán frissítéseket?

2023. szept. 16. 23:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!