Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiert erdemes telefont...

Mennyiert erdemes telefont venni legolcsobban?

Figyelt kérdés
50-100 ezerert vannak jok? Tobbet nem akarok telefonra kiadni
2023. szept. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha új telót akar ennyiért akkor az android lesz (iphone-ból felújított férhet bele).

Ha android akkor pedig azt kéne eldönteni szerintem, hogy melyik márka.

Én samsung párti vagyok, de hiszem hogy egyéb márkák közül (honor, xiaomi) jobb felszereltségel is kapsz hasonló áron telót.


Samsung Galaxy A13 64GB 4GB RAM - 60 ezer körül

Samsung Galaxy A14 5G 128GB 4GB RAM - 80 ezer körül

Samsung Galaxy A23 5G 64GB 4GB RAM - 90 ezer körül

2023. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk neked mi a jó.

Te is fel tudod mérni hogy mi az elvárásod, leírod egy papírra. Aztán megnézed hogy melyik mobil tudja. Ha az beleesik az érkategóriádba, akkor jó.

Ha nem, akkor vagy az áron kell módosítani, vagy az elvárásokon, akár úgy is, hogy használt készülékek közül választasz.

2023. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a kérdés fura, legolcsóbban mennyiért érdemes venni, ez olyan mintha neked az számítana minél olcsóbb legyen, de nem tudjuk az igényeket, arról egy szót nem írtál.
2023. szept. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Moto G 72, nagyon jó ebben az árban.
2023. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Motorola Moto G32-őt azt dicsérte egy két emberke és elég jó árban is van és az árához képest elég jó paraméterei vannak.Lehet ha nem lenne annyira fontos nekem a kamera én is bepróbálnék egyet [link]


Egyébként nem tudom tudsz e angolul vagy böngészőben van fordító erre az oldalra ránézhetsz van jó pár telefon tesztje [link] megnézed itthon mit lehet kapni a pénzért amid van rá és melyik tetszik aztán pl utána olvasol neked megfelelne e vagy mit mondanak akik már kipróbálták az adott típust.

2023. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!