Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történhetett az electrolux...

Mi történhetett az electrolux porszívonkal?

Figyelt kérdés

bekapcsoltam kb 1 perces menet után puffant egyet és elkezdett füstölni ?! be lehet kapcsolni de a burkolat alatt látszik ahogy szikrázik és nem is úgy szív szerintetek zárlatos ?

[link]



ilyen típusú


2012. máj. 9. 01:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Drága mama porszívója is ilyen :-) Légtisztító- az van nekem is. Valóban jó, ezt aláírom, non-stop üzemel úgy fél éve, akkor MINDENT kicseréltek benne, mert behalt. Jól működik, bár nekem abban az üzemmódban megy, amikor a szennyezettség mértékétől függően változtatja a teljesítményét, így is az előlap mögött közvetlenül található porfogó "rácsot" hetente zuhanyoztatom, a HEPA szűrő 3 havonta cserés, elég drágán. Az már magánvélemény, hogy a porszívó 400 ezerért rettenetesen drága, Philips 9170-esem van, gyilkosan jól dolgozik- 40 ezer ft. volt.
2012. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!