Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történhetett az electrolux...

Mi történhetett az electrolux porszívonkal?

Figyelt kérdés

bekapcsoltam kb 1 perces menet után puffant egyet és elkezdett füstölni ?! be lehet kapcsolni de a burkolat alatt látszik ahogy szikrázik és nem is úgy szív szerintetek zárlatos ?

[link]



ilyen típusú


2012. máj. 9. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elromlott.

Nem tudom milyen választ vársz, gondolod valaki ennyiből pontosan diagnosztizálja a hibát, majd te megrendeled a cserélendő alkatrészt, fogod a kis forrasztópákád és kijavítod?

Elviszed szervizbe, ha garanciális megcsinálják, ha nem, megmondják mibe fog fájni...

2012. máj. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha garanciás akkor vidd vissza.

Ha már nem, akkor a szelektív hulladékgyűjtőbe.

A mai eszközöket igyekeznek a gyártók úgy kialakítani hogy otthon barkács módszerekkel ne lehessen tunningolni.

Ráadásul nem is értesz hozzá, hiszen ha nem így lenne, nem egy webes képet linkelsz, hanem a hibás cuccod fotózod le amiről láttad hogy gond van vele, mi pedig látjuk hogy mit lehet vele kezdeni.

A javítás se rossz megoldás ha nem te csinálod.

Ha szervízbe viszed, kérheted hogy a javítást egy általad kiválasztott összeg fölött ne végezzék el, ami számodra még megéri.

2012. máj. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha van egy ezermester rokonod/ismerősöd kérd meg, hogy nézze meg.


Az is előfordulhat jó eséllyel, hogy javítható.

2012. máj. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Egyértelmű hogy megölte a por!

Ennek oka lehet a helytelen használat vagy nem voltak rendszeresen tisztítva a szűrők!

Egyébként szerintem a szénkefe ment tönkre benne és az szikrázik!

Sajnos minden porszívó egyszer elromlik akármilyen értékű!

Max még próbálkozhatsz a szerelővel de az csak átmeneti megoldás után újra előjön a hibája! (Tapasztalat!)

Szóval mind1 ha már újat veszel! Az legalább bírni fogja ismét vagy 5 évig. :)

2012. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat most gondolkozom egy lux porszívon mert azok aztán jók :D annál nem kell nagyon ilyentől tartanom :D
2012. máj. 9. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:

""most gondolkozom egy lux porszívon""


Nekem is ez volt - másfél évig bírta!

2012. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát de gondolom egy 400 ezer forintos porszivóra töb mint 1 év garit adnak vagy nem ?
2012. máj. 13. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyósom LUX porszívója..ő 300 ezer környékén vette, bazi nehéz, istentelenül drágák a szűrök bele, és a szívásteljesítménye 270 Watt, a szívófejnél...Marketingdumájuk: "minden létező atkát és szennyeződést elpusztít". Hát a gyakorlatban még a macska szőrt sem szedi fel szőnyegpadlóról.
2012. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
macska szőr = macskaszőr. Egyébként 5 év gari van rá- a motorra és a géptestre. Kivéve a nem rendeltetésszerű használatot, vagyis ha nincs időben cserélve a belépő levegő szűrője, pénzért javítják- annyiért, amennyibe egy 400W-os porszívó kerül.
2012. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]



én ezta fajtát vettem 400 ezerért szerintem jól szív az előző elektrolux porszivóm kuka a sok kutyaszőr miatt...amugy luxbol van egy levegő tisztítom és olyan levegőt csinál hogy az nem igaz télleg tiszta jó érzés bemenni a szobába

2012. jún. 1. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!