Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet NE vegyek?

Milyen mosógépet NE vegyek?

Figyelt kérdés

Valami olcsóbb mosógépet akarok venni, felültöltőset.(kicsi hely miatt)

Melyiket ajánlanátok leginkább?

Szóba jöhető márkák:

FAGOR,ELEKTROLUX,INDESIT,ZANUSSI,BEKO,CANDY,WHIRLPOOL,SAMSUNG


Jelenleg prémium kategoriás ARISTON van, de 7 év után meghalt. Akkor 120 volt akcióban. Ezért akarok most valami olcsót.


2011. jan. 28. 21:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
szerintem a régét próbáld megcsináltatni, több szerlőnél is próbálkozz, hátha javítható maga a vezérlőpanel is. 10-20-30ért ha tudsz hozzó szerzni bőven megéri mint újta venni
2011. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

NEM LEHET A PANELT JAVÍTANI !!! Sajna !

Én a nyár óta írogatok ide. Volt egy AWT 5100-fölültöltős Wh-unk,3,5 évet bírt,elektronika halott lett.

Egy keskeny Privileg 4412-t vettünk helyette.


A lényeg--szétszedtem,és konyhaasztalon néztük a panelt egy rádióamatőr-építővel,és egy másik mikroelertronikai megszállottal.Javíthatatlan. Olyan sz@r anyagból van a "nyák"-lap,illetve azon minden alkatrész,kütyü..hogy az csoda,hogy 1 napot is kibírt !

Egy gyufafejnyi ellenállás ment ki,és a hőre lágyuló!!! alaplapon egy kisujjnyi lyukat égetett,így a környezetében vitt mindent.

Az a baj,hogy otthon nem lehet olyan kicsibe megcsinálni,mint a gyárban a robotok,amúgy rablás az egész,kiszámolták,a benne levő alkatrészek bő 10ezerből kijönnének.

2011. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
direkt ilyen szarra csinálják, elromlik vehetsz újat... gyönyörű
2011. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 bp1985 ***** válasza:
100%
WH-t ne. De pl media-ba le is beszélnek róla az eladók.
2011. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nekem wh van, eddig semmi panasz, de ki tudja mit hoz a jövő. már gyűjtök az újra, mióta megtudtam, h ilyen fosnak vannak kikiáltva :P
2011. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung fuzzy elöltöltős van kb. 8-10 éve. A garancia lejárta előtt egy hónappal a panel ki ment benne mely 6o rugó lett volna.Akkor kicserélték azóta megy mint az állat....gyorsan lekopogom..../
2011. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
.....ja...10 évvel ezelőtt loo ezer volt az ára.....
2011. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Nem lehetett javítani, legalább is rövid időn belül. Elképzelhető, hogy 2 vezérlőpanelból lehetett volna összerakni egyet, de ez is bizonytalan volt.

Viszont mosni addig is kell, úgyhogy vásároltam egy újat 70000-ért. SAMSUNG WF0502NUV/XEO. Hát nem olyan mint az ARISTON de nem is került annyiba.

2011. febr. 3. 11:35
 19/23 anonim ***** válasza:
Jó az a mosógép, amit válaszottál!! :) Azért áz árért messze megérte és 70 ezerért tényleg ne várjál prémium kategóriást, mert a Samsungokból is van drága...de azok nem 70 ezrek! De ismerem és tényleg mondom, hogy tartós és igazán hasznos gép!
2011. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

A panelt nem gazdaságos javítani, mert inverteres a gép.

45000 az új és nem tudni, hogy mi lesz a következő hibája 7 évesen. (főmotor 26000-ért)? Ha nem inverteres lenne állítólag 23 körül megállna. Gondoltam ezt még megosztom veletek, hátha valakinek ez is segítség.

2011. febr. 3. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!