Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit vagy Whirpool mosógépe...

Indesit vagy Whirpool mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mosógép vásárlás előtt állunk, most fogunk beköltözni az első közös otthonunkba. Fiatal házaspár vagyunk egy kisbabával. Hetente 2-szer mosok 2-3 adag ruhát.

Elöltöltőset szeretnék.

Több fórumot is átnéztem már, de volt, aki az Indesit-et, volt, aki a Whirpool-t szidta vagy éppen dícsérte.

Gondoltam teszek egy próbát és megkérdezem itt is.


Ár tekintetében maximum 75 ezer forintunk van rá.


Válaszotokat előre is köszönöm!


Ha lehet, akkor a leírt mosógép típusszámát is írjátok le, hogy tudjam, melyiket nem érdemes venni.


2010. nov. 10. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem Whirpool van, nem ajánlom. Nagyon hangos, és valami mindig volt vele. Egy ismerősömék nem rég vettek Indesitet, igaz felültöltős, de annak párja nincsen! Csendes, és sokféle programja van.

Nekem egyszer a szerelő azt mondta, ha veszünk másikat, ő a Bosch és a Siemens gépeket javasolja, de még az Indesit is jó! És a felültöltősök jobbak, mert azokat két oldalról fogja csapágy, míg az elöltöltős gépeket meg csak hátulról. Ezt csak úgy leírtam, remélem nem baj. :)

2010. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
32%

Szia,

Én egyiket se vennék. Indesitet pláne nem, a 3 éves mosógépünk tiszta rozsda. Az Indesit hűtőnk szintén. Az Ariston is az Indesithez tartozik, olasz hulladékok. Így ha más lehetőség nincs akkor már inkább a Whirlpoolt ajánlom.

Én megfogadtam, hogy inkább tovább spórolok, de hosszú távon megbízható készüléket vásárolok, így nálam ezután csak Siemens, Miele, Bosch jöhet szóba.

2010. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ja, az Indesit mosógépem WITP102 típusszámú, tehát ilyet semmiképpen sem.
2010. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a Whirpool gépem is csupa rozsda, évek óta nincs meg a fém teteje sem, csak a műanyag.. Rozsdásodás szempontjából a Whirpool sem jó.
2010. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Inkább még spóroljatok egy Bosch-ra.
2010. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Épp ma ment tönkre az indesit mosógépem.90 ezer volt 4 éve,full extrákkal.Minden évben csinálni kellett,2 hónapja járt le a garancia és most annyi neki!Az életbe többet nem veszek ilyen márkát és neked sem tanácsolom,mi nagyon megjártuk vele.
2010. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az összes egy rakás szar volt már mind 2 ből felültöltősöm talán még az ablakos elmegy belőle viszont én jól megszívtam a felültöltős whirlpool -al meg indesitel lerohadt a tetejük tönkrement a programkapcsoló ,szivattyúcser elegem van):most vettem egy fagor - t elmegy , de kérdés meddig igazság szerint az összes ilyen szar hulladék a garanciaidejükig elketyeregnek aztán csá.....
2010. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én Gorenje-t vettem volna,de nem találtam "keskeny" kivitelt.

Így ilyet vettem a nyáron: [link]

Teljes AEG--62 ezer volt.

2010. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Electrolux. igaz nekem 8 éve Bosch van,de ezek a Bosch-ok már nem azok a Bosch-ok.
2010. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jamesbond ***** válasza:
Whirpool-t semmiképp!
2010. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!