Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit vagy Whirpool mosógépe...

Indesit vagy Whirpool mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mosógép vásárlás előtt állunk, most fogunk beköltözni az első közös otthonunkba. Fiatal házaspár vagyunk egy kisbabával. Hetente 2-szer mosok 2-3 adag ruhát.

Elöltöltőset szeretnék.

Több fórumot is átnéztem már, de volt, aki az Indesit-et, volt, aki a Whirpool-t szidta vagy éppen dícsérte.

Gondoltam teszek egy próbát és megkérdezem itt is.


Ár tekintetében maximum 75 ezer forintunk van rá.


Válaszotokat előre is köszönöm!


Ha lehet, akkor a leírt mosógép típusszámát is írjátok le, hogy tudjam, melyiket nem érdemes venni.


2010. nov. 10. 09:26
1 2
 11/12 anonim válasza:

egyik sem jó.még az Indesit jobb 1-fokkal.Szerintem amik még jobbak:Bosch,Aeg,Zanussi,Elektrolux,

legjobb a Mile csak hát annak az ára is Mile.

2010. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ekeke ***** válasza:

Nyugi, mindegyikben ugyanaz van.

Vannak különböző alkatrészgyárak, azokból ezt vagy azt összelegóznak, majd ráragasztják a különböző márkaneveket.

Egyszer gubiztam egy új és jó hűtőt, ami összevissza volt rombolva. Lomtalanításkor találtam ugyanolyan ajtót és polcokat, rekeszeket más márkanévvel, később meg egy harmadikkal....

2010. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!