Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SAMSUNG vagy AEG mosógépet...

SAMSUNG vagy AEG mosógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb és miért? Segítsetek!

Kinek milyen van?

Mik a tapasztalatok a Samsungról és mik a tapasztalatok az AEG-ről? Minőségben egy szinten vannak?


SAMSUNG

[link]

AEG

[link]


2010. szept. 14. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem minőségre egyformák. nekem siemensem van. azt hallottam, hogy mindegyiket kb. ugyanannyi mosásra tervezik. 2000 ha jól emlékszem.

én legutóbb fél éve inkább a külsőségre mentem, amelyik jobban tetszett.

nézd meg, hogy melyik takarékosabb, és melyik funckionálna neked jobban. aztán pedig melyik tetszik jobban.

2010. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocs, a linkeket nem néztem meg.

Nekem AEG van. 2001 vagy 2002-ben vettem. Imádom. Egyszer sem volt még semmi baja. Sztem szépen mos.Bár az enyém felül töltős, a link alapján te elöl töltőset néztél ki. De ez minőségben biztos nem ad különbséget.Nekem a következő mosógépeim is tuti hogy csakis AEG-ek lesznek:)

2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

CSAKIS SAMSUNGOT


ÉS PONT MA VÁSÁROLTAM AZ EURONICSBA SAMSUNGOT ÉS KI IS PRÓBÁLTAM 60000 FT VOLT ÉS NAGYON MEGVAGYOK ELÉGEDVE VELE VAN RJATA 15 PERC MOSÁS ILLETVE NAGYON TAKARÉKOS, CSENDES ÉS LED KIJELZŐS.

2010. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
22:18 én nem akarlak megbántani, de az nem egy hosszú idő akkkor ha ma vetted, valószínű nem lesz baja, de akkor nem ez lenne a véleményed ha holnap kipurcanna :D
2010. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

AEG messze megbízhatóbb.

nem olyan szép design, mint a samsung, de elektronikáj aés mechanikásja tartósabb.

2010. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

22.18-as vok


hát akkor nem ez lenne de úgyse fog mert nekem minden samsung a Dvd is a videó a tv és már több mnit 10 évesek és nagyon jól működnek! én a samsungban még sosem csalódtam.

2010. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Linkeket NEM néztem,nincs értelme !

-A samu egy jó(l reklámozott)gép.

Az AEG + egy jó márka.

Soha nem lesznek egy szinten! Az utóbbi német minőség volt 25 éve,van,és lesz is még 1-2 évtizedig.

2010. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy AEG. lehethogy a samsung szebb de nembiztos az a sok elektronika birja is sokáig .
2010. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!