Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet NE vegyek?

Milyen mosógépet NE vegyek?

Figyelt kérdés

Valami olcsóbb mosógépet akarok venni, felültöltőset.(kicsi hely miatt)

Melyiket ajánlanátok leginkább?

Szóba jöhető márkák:

FAGOR,ELEKTROLUX,INDESIT,ZANUSSI,BEKO,CANDY,WHIRLPOOL,SAMSUNG


Jelenleg prémium kategoriás ARISTON van, de 7 év után meghalt. Akkor 120 volt akcióban. Ezért akarok most valami olcsót.


2011. jan. 28. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Fagor, Samsung. Indesitet, Candy-t ne!

2011. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Whirlpoolt NE! Meg úgy általában olaszt ne.

Samsungnak nem tudom van-e felültöltős gépe, de az például jó, meg az LG, Candy is.

40 centis előltöltős is lehet alternatíva, ha kicsi a hely és Samsung, vagy LG mellett döntesz. Elbírnak 5kg ruhával.


(nekem egyébként LG van, 4 éves és még mindig olyan, mint mikor megvettem)

2011. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az ariston nekem is olyan mint ha most hoztam volna az üzletből. Kívül- belül szép. Csak a vezérlőpanel 45000ft.
2011. jan. 28. 22:07
 4/23 anonim válasza:
75%

Kérdezz meg egy IGAZI háztartási gép szerelőt. (Tudod, ne olyant, aki a reklámban hazudik! :) )

Nála senki sem tudja jobban!

Az üzletben azt nyomatják, amit éppen kell, a reklámokról ugye ne is beszéljünk, de a szerelő a tuti megmondhatója a dolognak! Neki nincs érdekében hazudni, - ha nem kihívod, csak felhívod. :)

(Egyébként kb. 6 évre tervezik a mosógépeket, mert fogyasztói társadalomban élünk. Sajnos. :S )

2011. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Electrolux és Zanussi ugyanaz más néven, azt hiszem. De megbízható márka!
2011. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
63%
Utolsónak igaza van, ez a 2 ugyanaz. És szerintem is ezekből válassz. Nálunk sem volt jó tapasztalat sem az Indesittel sem a Whirlpoollal kapcsolatban.
2011. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Úgy értettem, hogy az LG gépem mindenben olyan, mint mikor megvettem. :) Úgy is működik. Nincsenek gyanús zajok, vagy leeső alkatrészek. Szüleim Whirlpool gépéről 2 és fél évesen leestek a gombok centrifugálás közben. :)


Ja, a BEKO török és annyira nyomulnak, hogy 3+3 év garanciát adnak a gépeikre.

2011. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Most éppen ezt nézem: Samsung WF0500NXW

Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2011. jan. 28. 22:54
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Fél év alatt elromlott a mi LG gépünk, rá 3 hónapra az anyósomék LG mosógépük is. Azután egy akció keretében Samsung gépet vettünk, egyszerre 2-öt és másfél éve azt sem tudom, hogy mi az a mosási nehézség! Semmi problémám nincs vele és anyósoméktól is pozitiv visszajelzést kaptunk! Teljesen rendben vannak a Samsung gépek én csak ajánlani tudom. Nekünk is ajénlották az áruházban és eleinte idegenkedtünk h Samsung, de mondta a fickó, hogy nyugi, a Samsung rég rendben van minőség, ár és tartósság terén. És idáig igaza volt!!!
2011. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
lg nagyon szar hangja van és csak 3 évet birt indesit szintén gagyi a whirlpool nekem bevált
2011. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!