Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet csapágyas egy szárítógép?

Lehet csapágyas egy szárítógép?

Figyelt kérdés

Elsősorban hozzáértők válaszát várom.


Electrolux hőszivattyús szárítógépről van szó.


Hangosan csattog, egyébként működik. Én magam nem hallottam a hangját, csak kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e rá költeni.


A hátsó “fő” csapágynak lehet baja? Mennyire bonyolult a cseréje? Vagy a kis görgőknek lehet ilyen hangja? Ha nem, akkor mi adhat ki hangos csattogó hangot?


Előre is köszönöm.



okt. 13. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, Nekünk a whirpool mosogep volt csapagyas. A gond az volt, hogy műanyag tokozasban volt a dob es a csapagy is, így lehetetlen volt a csereje.

Keress videot lehet, hogy talalsz es meglatod.

okt. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 menta34 ***** válasza:
Reálisabb, hogy pl. egy melltartó merevítő drót vagy ilyesmi beesett és hozzáér.
okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A mosógép az más, az sűrűn csapágyas lesz.

Viszont a szárítógépet azért nem hinném, mert egyrészt nincs annyira igénybe véve, másrészt a dob 4 görgőn alá van támasztva.


Ezért nem hiszem, hogy csapágy lenne.

Gondoltam arra is, hogy a szíj kettévált és az csattog, ahogy csapódik a lemezhez.



Én magam nem hallottam, csak elég potom összegért árulják, szárít, működik, csak csattog. Ha nincs nagy baja, megvenném, megcsinálnám.

okt. 14. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!