Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A szárítógép miért nem szárítj...

A szárítógép miért nem szárítja meg rendesen a ruhát?

Figyelt kérdés
2 kilóhoz egy 45 perces szárítást állítottam be, de egyszerűen nedvesen veszem ki. Lehet 2 órás szárítás kellene neki? Candy mosó-szárítógép, 8-5 kg arányban, mosás 8, szárítás 5, tehát túl sem léptem a mennyiséget amit el kéne bírnia. Lehet az idő kevés neki?
ma 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
45 perc szerintem elég karcsú. A Bubles ipari szárítógépe megy asszem 37 percig és ott is van, hogy nyirkos marad a ruha, pedig messze nem tömöm túl.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha a Candy szárítógépe nem termel hőt, és a ruhái még mindig nedvesek, akkor probléma lehet a fűtőberendezéssel. A szárítógép fűtőberendezései meghibásodhatnak, és ezeket teljesen ki kell cserélni."


A Trustpilot-on majdnem 4000 szavazat átlagban 1.9 az értékelést adott, az összes egycsillagos értékelés a szárítóra panaszkodik.

A Redditen a legtöbb panasz a szárítóra vonatkozik, de van, aki a mosás minőségére is. Többen írták a kérdezőknek, hogy meneküljenek magától a Candy márkától.

A dicséretet írók többnyire 1-2 hónappal a vásárlás után írták a véleményüket (max 20x használták a véleményezéskor).

Szakemberek mindig azt javasolják, hogy ne vegyünk mosó- és szárítógépet együtt, hanem legyenek mindíg külön készülékek, mert technikailag a fűtőberendezés mindig és nagyon hamar tönkremegy (centrifugáláskor keletkező "remegés", mosás alatti hőhatások, szárításkor kondenz víz, a szárító szűrője, stb).


Valószínűleg a fűtőberendezése ment tönkre.

Ha még garanciális, akkor add vissza és vegyél egy külön mosógépet, és külön szárítót.

Néha a legolcsóbb, praktikusnak tűnő dolgok a legdrágábbak (mert ki kell dobni őket).

ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Beraktam egy 2:30 perces szárítást, majd kiderül a 3 kilóra ruhára mit produkál. Ha így sem, akkor csalódás és meglátom mire jutok.
ma 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!