Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Candy Smart Pro CSOW 4855TE/1-...

Candy Smart Pro CSOW 4855TE/1-S mosó szárítógépben nem működik a szárítás, ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Nemreg vettuk.

Ha a szaritasra tesszuk, nem szarit hanem nedvesen veszem ki a ruhat es forron. Szerintem nem jo a szaritas funkcioja lehetseges ez?


tegnap 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szárítani nem tud teljes töltetet, mert annak több hely kell a dobban, mint a mosásnak. A használati utasításban benne van, hogy hány kilót tud szárítani.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom. Annyi ruhat mostam amennyit ir a hasznalati hogy szarotashoz annyi lehet. De igy is csak gozolte.
tegnap 22:14
 3/4 anonim válasza:
Anyósoméknak volt valamilyen Candy mosó/szárítógépük, hát nem volt valami jó, kevés ruhát tudott csak egyszerre kiszámítani, de azt se teljesen, ki kellett még utána teríteni egy kicsit. Ezekre a mosó/szárítógépekre amúgyis azt mondják, hogy nem valami jók, jobb ha külön van a kettő.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt nekünk is, sosem szárított szárazra.
ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!