Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történik azokkal a ruhákkal...

Mi történik azokkal a ruhákkal szárítógépben amikre az van írva hogy nem száríthatók benne? Nem tudom máshigy megszárítani őket és ilyenek hogy pulcsi, törölköző meg pólók. Szárítógépen van ilyen sport ruha opció meg hasonlók, azokon se jó?

Figyelt kérdés
tegnap 16:55
 1/5 Szirty ***** válasza:

"Nem tudom máshigy megszárítani őket"


Kiteríted és megszárad magától.

tegnap 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja az anyag a szárítást, akkor hamarabb tönkremegy miatta
tegnap 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan manapság minden ruhára azt írják, hogy nem szárítható szárítógépben, ez igazából csak "felelősséghárítás".


Gondolom sok olyan szitu volt (pláne márkásabb cuccoknál, Calvin Klein, Gucci, stb.) hogy elengedett a varrás, vagy picit összébb ment, aztán kiverték a hepajt a vásárlók, hogy adják vissza a pénzt vagy vegyék vissza a ruhát stb., aztán már mindenre ráírják hogy nem szárítható szárítógépben. Nincs helye reklamációnak ha szárítod.


Nyilván vannak olyan ruhaneműk amiket tényleg nem ildomos szárítógépbe tenni, de az ilyen mindennapi basic ruhadaraboknak meg törölközőknek semmi baja nem lesz.

tegnap 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tönkremennek.
tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Minden ruha hamarabb megy tönkre a szárítógépben.

Amit tényleg ne rakj bele, az a gyapjú és a selyem.

A sportruha opciót nem tudom, pontosan mi, de gondolom műszálas ruhàkhoz van, és alacsonyabb hőmérsékleten szárít, hogy ne nyúljon/olvadjon a műszál. Én azt vàlasztanám, vagy a lehető legalacsonyabb hőmérsékletűt.

ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!