Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Többször kértem a Média Mark...

Zlaci1 kérdése:

Többször kértem a Média Mark ügyfélszolgálatát a nem megfelelő használati utasítás miatt. A süketek párbeszéde folyik. Szerintetek, hol lehet kifogásolni, ha egy gép készülék használati utasítása nem megfelelő?

Figyelt kérdés

okt. 13. 10:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor talán fordulj a békéltető testülethez, a kérdésre válaszolva... de szerintem legjobb esetben is annyit érhetsz el, hogy visszaveszik, vagy kicserélik, nem fogják miattad újrafordíttatni. Amúgy nyilván jogos az elvárás.
okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

> "Törvény van rá, szabvány is, csak nincs ki végrehajtassa. (Legalább is én nem tudok róla, ezért kérdeztelek titeket)"


Mondom, hogy nincs. Ha jobb neked téveszmékben élni, akkor éljél úgy. Menj be, jelents fel mindenkit és járasd a bolondot a bíróságon. Az egy dolog, hogy tanulatlan valaki, de amikor tenni sem akar ellene az egészen más.

okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Áruld már el, milyen mosó-szárító gépről van szó.
okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!