Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép sok vizet fogyaszt...

Mosogatógép sok vizet fogyaszt el?

Figyelt kérdés

Oké, hogy sok vizet fogyaszt el PAPÍR SZERINT, nem tudom ez mennyire igaz. De valahogy sokallom, 13-15 liter víz elvileg minden alkalommal és 60 percig mos.

Ebben benne van az öblítéstől elkezdve, mosogatás, szárítás meg stb.

Van ami csak mos, 3-4 liter, és ennyi.

Na mindegy, a kérdésem az, hogy ezek valóban annyi vizet fogyasztanak el amennyit a papíron írnak? Mert akkor szerintem kicsit sok, hogy minden alkalommal 10-en x litereket fogyasztanak.



aug. 6. 14:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 még jó, hogy mosogatógépről volt szó és nem mosógépről
aug. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Itt is venni akart az asszony.

Mondtam neki hogy a kormos lábast amibe beleégett a kaja ha azt elmossa akkor rendben.

Mert amikor szendvicset eszünk, teával, ahhoz aztán nem kell mosogatógép.

AZóta se említette.

aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

9. Tiszta agyamant vagy ha annyi vizet használtál el.

Akkor tele kell engedni a mosogatót ötször legalább!!!

aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
#12 mert azóta se főzött 😅
aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14. Mi köze a főzésnek vagy az evésnek a géphez??

Te érted?

aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

"Mondtam neki hogy a kormos lábast amibe beleégett a kaja ha azt elmossa akkor rendben."

Megsúgom: ELMOSSA. Nekem bőven előfordul, hogy a sült kolbász szaftja leég a tepsibe. Bedobom a mosogatógépbe, gyöngyörű tisztán veszem ki.

aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szerintem a Gorenje mosogatódnak sem csak egyetlen programja van.

Nem muszáj mindent azonnal elmosogatni, összegyűjthetsz pár napi adagot, azzal tuti megtelik.


Akinél nem túl nagy a háztartás és spórolna a vízzel, annak Bob ( [link] tökéletes lehet. A saját tablettája sót is tartalmaz, és mivel árban annyira jön ki, mint pl. a Somat tablettái, érdemes ezt venni hozzá. Ez a masina 4 liter vizet használ egy mosogatáshoz öblítéssel együtt.

aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ennyiért már rendes mosogatógépet is kapni és ebbe nem fér be egy tepsi vagy fazék. Ez tényleg max lakókocsiba jó. A tablettája sem olcsó 110 forintért, mikor a Jar Platinum 70 forint.
aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#11 Ugyanúgy igaz a mosogatógépekre is.
aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!