Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol keressem a porszívóval...

Hol keressem a porszívóval felszívott legót?

Figyelt kérdés

A porszívó porzsák nélküli, és természetesen már átnéztem a portartályt, de nem találtam meg benne. A csövét kiszedtem, megráztam, és abba sem ragadt bele. Hol lehet még?


Kérlek segítsetek minél gyorsabban, mert valószínű még ma vagy holnap este be akarja fejezni a lego készletét és, ha nem lesz egy darab ideges lesz, ugyanis szándékosan megkért, hogy arra ne porszívózzak, mert legózik, de viszont kosz volt arra és összeporszívóztam, hát így jártam…



jún. 4. 16:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem én tudnék segíteni, ha még kellene. Ha kell írj itt vagy privátban.


Amúgy hány éves vagy? Esetleg szingli?

jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Értem a célzásodat, lehet, hogy lassan már abba is belemennék :D

Na de előbb ahhoz bizonyítani kellene😅


19 és igen, az vagyok

jún. 5. 11:34
 23/30 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es akkor kinek a legoja volt?

na jo ugyis lehet ringlozni ha van sajat gyerek de azert megis mas

amugy pedig valoban valaki oda kene menjen ha te nem talalod masnak kell

jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Kistestvéremé volt a lego. Nem tudjuk hol lehet, de már mindenki feladta itthon, már félünk ránézni is a porszívóra, ha legó van a földön
jún. 8. 22:33
 25/30 anonim ***** válasza:
88%

Basszus, miért nem olvastam előbb a kérdést, remélem még aktuális…


Ha még nem lenne meg valószínű valahol elakadt menet közben. Szippants fel egy zoknit, de fontos, hogy ne csak a sima csővel, hanem onnantól ahonnan a legót is felszippantottad. A zokni ki fogja vinni a dugulást és ott lesz a legó a tartályba, ha nem keveredett el máshová!

jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#25 Egy isten vaaagy!


Felszippantottam a zoknit, 2 másodpercre az is elakadt valahol, de 2 másodperc után jött a legóval együtt…


Nagyon köszi mégegyszer, ezer hála!!!

jún. 15. 13:25
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg megakadt a fej és a gégecső találkozásánál.


De egyébként ki az, aki úgy porszívózik, hogy közben a játékok (pl. lego) szanaszét vannak?


Nem elpakolni szoktunk előbb, és utána porszívózni?

jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
#27 Ahogy a kérdésbe is ki van írva volt előzménye… De, amúgy így szokott lenni nálunk is
jún. 16. 16:54
 29/30 A kérdező kommentje:
Aki a 25-öst ezek után leszavazza, azt “elátkozom”… Ő mentett meg mindentől
jún. 16. 16:55
 30/30 anonim ***** válasza:
És legalább nem kellett eladnod se magad :D
jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!