Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Éppen porszívóvásárlás elött...

Leiyla kérdése:

Éppen porszívóvásárlás elött állok.Milyet érdemes venni konkrét tipusok érdekelnének?

Figyelt kérdés
Porzsák nélkülit szeretnék de robotporszívón is gondolkozom.Álló kizárva.Baráti áron milyet akánlanátok ami nektek is bevált?

2023. febr. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hogy porzsák nélküli kell? Többet kell törődni vele, mint a zsákossal.
2023. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Első tanács: sose gondolkozz márkában. Az annyira gáz, hogy még arra is képtelen vagy, hogy meghatároz, milyen szivóteljesitményre van szükséged.

Mőásodik tanácsom: ha hagyományos proszivót veszel, porzsákost vegyél. A papir porzsák épp olyan, mint a kapszulás kávéfőző: a műkörmös kozmetikusoknak kifejlesztett drága játékszer.

Harmadik tanácsom: vegyél robotporszivót. 70.000 forintért tökéletes tudásút kapsz. És onnantól egy percet sem kell takaritanod. Rendes márkát vegyél.

2023. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Roborock S5 nekem nagyon bevált. Jól tisztít, jól működik benne a térkép készítés, sosem tévedt még el. 1 éve használom, semmi baja.

Van mellette egy régi 15 éves zsákos bosch porszívóm. Szerintem használtan nyugodtan meg lehet venni, örök darab.

2023. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Porzsákos. A többi semmit sem ér. Kényelmes, meg hiper fancy, de ha valóban azt akarod, hogy egy porszívó szívjon, akkor csakis porzsákosS
2023. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
*porzsákos.
2023. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gorenje porzsák nélküli van nekem. Ugyan több a macera vele a takarítása miatt, de nem bántam meg. A porzsákoshoz állandóan rendelgetnem kellett a zsákot, és nem olcsón. Pár év alatt jóval többet költöttem zsákra, mint amennyi a porszívó ára volt. Két macska van, rengeteg zsák kellett.Anyagilag nekem kész csőd volt. A szállítási díj is elég borsos. Így meg csak kiöntöm a tartályból, kitakarítom a szűrővel együtt, aztán kész.
2023. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Philips porzsákos van (sbag) sokáíg bírja, jól megtömi a zsákot. Van rajta egy kis kijelző ami jelzi ha már gyengén szív, de úgy is érzed a kezeddel. Tényleg sokkal jobb mint a zsák nélküli.
2023. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bátran javasolnám a robotporszívót! Persze lakásfüggő is a dolog, de egy szisztematikusan navigáló (főleg lézeres modell)sok piszkot össze tud szedni és rengeteg időt tud megspórolni. Természetesen nem váltja ki a hagyományos porszívót, de drasztikusan le tudja csökkenteni annak a számát, hogy azt használni kelljen. A baráti ár nem tudom mit takar, de itthon kb 100ezer környékén már elég jó modelleket kapni.
2023. febr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Én a porzsákosra esküszöm, az kb el nyűhetetlen és higiénikusabb. Nekem olyan boschom van aminek a zsákja maga a szűrő is, megtelik kidobod jön egy új. A hepásoktól kitépem a hajam. Hamar eldugul a finom portól, drága és macera hozzá új szűrőket venni és drágábbak is. Robot porszívó nem tudom mitől extra a székek lábaitól elsírja a magát.
2023. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!