Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen hűtőt érdemes vásárolni?

Milyen hűtőt érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék új hűtőt venni a régi samsung 13 éves, 300 literes legyen minimum.kinézrünk egy Bosch hűtőt 377 literest,össze volt törve az alja ott maradt.
2023. febr. 2. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olyat, ami egyben van
2023. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyat, amelyik nincs osszetorve.


Ha belegondolok hogy ilyen funkcionalis analfabeta, onmagukat kifejezni keptelen emberek jarnak valasztasokra, es dontik el az orszag sorsat...

2023. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leginkább 2 dolgot kell ilyenkor figyelni az egyik hogy hűt-e a másik hogy ne legyen törött
2023. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AEG-tudom ajánlani, olyat vegyetek ami alulról hűt.

Ha már 300liter, én inkább 2db 150litereset vennék. Ez azért jó, mert ha elromlik az egyik akkor még mindig ott a másik. Vagy ha nem lenne kihasználva, az egyiket le lehet kapcsolni akár átmenetileg.

Szóval én két kisebbet vennék mint egy nagy batárt.

2023. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!