Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol keressem a porszívóval...

Hol keressem a porszívóval felszívott legót?

Figyelt kérdés

A porszívó porzsák nélküli, és természetesen már átnéztem a portartályt, de nem találtam meg benne. A csövét kiszedtem, megráztam, és abba sem ragadt bele. Hol lehet még?


Kérlek segítsetek minél gyorsabban, mert valószínű még ma vagy holnap este be akarja fejezni a lego készletét és, ha nem lesz egy darab ideges lesz, ugyanis szándékosan megkért, hogy arra ne porszívózzak, mert legózik, de viszont kosz volt arra és összeporszívóztam, hát így jártam…



jún. 4. 16:07
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
91%
A fejben, elakadva?
jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet, hallottam amikor végigmegy a csövön
jún. 4. 16:26
 3/30 anonim válasza:
68%
Pedig esélyes. Lehet, hogy visszaesett a fejbe, amikor megszűnt a vákuum. Néha nem elég erős, hogy elvigye a tartályig. Más ötletem nincs.
jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Pedig az akkor a gégecsőben van, mivel a porzsák nélküli porszívó rendkívül egyszerű szerkezet (nem mintha a porzsákos bonyolult volna 😀).


Mivel bordás a belseje, simán megakadhat akárhol, ami által hiába rázod, nem fog elmozdulni.


Terítsd le a gégecsövet és dugj fel egy partvisnyelet egyik oldalról, ha nem akad el, akkor próbálkozz a másik oldalon.

jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
De akkor nem a földre kellett volna esnie? Mindenesetre megnézem azért
jún. 4. 16:30
 6/30 A kérdező kommentje:
#4 nem tudom pontosan mekkora és milyen darab volt, de a padlófejjel szívtam fel, tehát nem hinném, hogy meg tudna akadni, de azért megpróbálom, köszi!
jún. 4. 16:33
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

3-as


Egy porszívó van annyira erős, hogy egy kis legódarabot a másodperc tört része alatt beszippant a tartályba és nem marad meg a csőben. Legalábbis az enyém tudja... :D

jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%
Milyen porszívóról van amúgy szó?
jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Pontos típusát nem tudom, de Miele márkájú
jún. 4. 16:46
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

7


Biztos, de ha a tartályban nincs akkor csak a gégecsőben lehet. Ez nem agysebészet.

jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!