Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol keressem a porszívóval...

Hol keressem a porszívóval felszívott legót?

Figyelt kérdés

A porszívó porzsák nélküli, és természetesen már átnéztem a portartályt, de nem találtam meg benne. A csövét kiszedtem, megráztam, és abba sem ragadt bele. Hol lehet még?


Kérlek segítsetek minél gyorsabban, mert valószínű még ma vagy holnap este be akarja fejezni a lego készletét és, ha nem lesz egy darab ideges lesz, ugyanis szándékosan megkért, hogy arra ne porszívózzak, mert legózik, de viszont kosz volt arra és összeporszívóztam, hát így jártam…



jún. 4. 16:07
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Egyikbe sem találom. Esetleg valakinek más ötlete??? Tényleg fontos lenne!
jún. 4. 17:26
 12/31 anonim ***** válasza:
42%
A kukában
jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs meg! Senki másnak nincs ötlete???
jún. 4. 21:42
 14/31 anonim ***** válasza:
Akkor a porszívót kellene valakivel tüzetesebben átvizsgálni, lehet hogy a por alatt van vagy bemenet valamelyik alkatrészbe.
jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Olyannal, aki ért a műszaki cikkekhez
jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
#15 A tartály után már nem tud menni sehova, ugye? Tehát úgy értem, hogy a tartály a legvégső pont ahova a porszívó tud szívni
jún. 4. 22:10
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
Lehet begurult a szekrény alá
jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Amúúúgy igen, biztos, hogy beszívtad? Hogy sikerült ilyen amikor tudtad, hogy legók vannak a földön? Nem gondoltál rá, hogy a porszívó nem válogat és azt is fel fogja szippantani?
jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. És tudtam is, hogy be fogja szippantani, ha közel lesz a lego és csak körbe akartam porszívózni a legók körül és csak a parkettafej elejét néztem amikor egyszer 4-5 centiről oldalról beszippantott egyet és csak azt hallottam ahogy kopog a csőben. Nem gondoltam volna, hogy ilyen messziről képes beszippantani és nem figyeltem rá…
jún. 4. 22:43
 20/31 FarkasKlaudia válasza:
82%
Hát azt beszívtad, szó szerint :D
jún. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!